Βοήθεια με θεμα του wp

Μια περιοχή για το WordPress, αυτή την δημοφιλή δωρεάν πλατφόρμα για blogging

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
jpalks

Βοήθεια με θεμα του wp

Δημοσίευση από jpalks » 13 Μαρ 2014 19:55

Καλησπέρα

Έχω αγοράσει* ένα θέμα (το camy) και έχω ένα προβληματάκι που πιστεύω οτι λύνετε απλούστατα αν ήξερα το κώδικα

Θέλουμε στο ίδιο site να χρησιμοποιήσουμε 2 διαφορετικά portfolio με τις κατηγοριες τους. Π.Χ. portfolio1 με φίλτρα port1a,port1b,port1c και το portfolio2 με φιλτρα port2a,port2b,port2c. Φτιάξαμε το portfolio 1 οπως θέλουμε. Η μια επιλογή είναι να επιλέξουμε να φαίνονται όλα τα φίλτρα ή να επιλέξουμε ένα συγκεκριμένο π.χ. port1b. Αυτό σημαίνει οτι και τις κατηγορίες που φτιάχνουμε για το δεύτερο portfolio εμφανίζονται και στο πρώτο.

Δηλαδή πατώντας να ανοίξει η σελίδα portfolio1 φαινονται τα παρακάτω φίλτρα.

Showall | port1a | port1b | port1c | port2a | port2b | port2c.

Εγώ αυτό που θέλω είναι πως μπορώ να εξαφανίσω π.χ. το port2b

*Εγραψα και στον κατασκευαστή και μου απάντησε πως είναι απασχολημένος αυτό το διάστημα.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
giannis17
Honorary Member
Επικοινωνία:

Βοήθεια με θεμα του wp

Δημοσίευση από giannis17 » 13 Μαρ 2014 20:39

είναι πολύ εύκολο να υλοποιηθεί αυτό που ζητάς αλλά πρέπει κάποιος να έχει πρόσβαση στον κώδικα του θέματος (είτε να το έχει αγορασμένο, είτε να του δώσεις εσύ πρόσβαση στο δικό σου wp) για να σου δώσει την λύση.

Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο κάποιος μπορεί να στο κάνει αυτό αφιλοκερδώς. Προσωπικά με κάποιο συμβολικό αντίτιμο μπορώ να στο φτιάξω. Μπορείς να μου στείλεις pm για περισσότερα.
"There is only one problem with common sense; it’s not very common."
– Milt Bryce

Απάντηση

Επιστροφή στο “WordPress γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες