Γνωρίζετε Affiliate που να πληρώνουν με επισκεψημότητα και κλικ?

Affiliate marketing, προγράμματα συνεργατών. Όσα θέλετε να μάθετε για τον τρόπο επιλογής και χρήσης τους.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
eleni80

Δημοσίευση από eleni80 » 03 Σεπ 2013 21:50

Καλησπέρα σας έχω μια σελίδα και θα ήθελα να βάλω κάποιες διαφημίσεις στη σελίδα μου έτσι ώστε να μπορώ να βγάζουμε κάποια χρήματα.Είτε απο την επισκεψημότητα αν υπάρχει κάτι καθώς έχουμε καλή επισκεψημότητα ή και με κλικ διαφημίσεων αν κάποιος πατήσει σε μια απο αυτές να πέρνουμε κάτι.Αν υπάρχουν άλλοι τρόποι αν θέλετε πείτε κανένα καθώς άρχησα να το ψάχνω κάπως το θέμα και φυσικά να είναι νόμιμοι οι τρόποι.

dimtris155

Δημοσίευση από dimtris155 » 03 Σεπ 2013 22:02

Θα μας πεις και μερικά στοιχεία για το site σου; Θεματολογία,τι ηλικία και φύλο είναι οι επισκέπτες του;
eleni80 έγραψε:Καλησπέρα σας έχω μια σελίδα και θα ήθελα να βάλω κάποιες διαφημίσεις στη σελίδα μου έτσι ώστε να μπορώ να βγάζουμε κάποια χρήματα.Είτε απο την επισκεψημότητα αν υπάρχει κάτι καθώς έχουμε καλή επισκεψημότητα ή και με κλικ διαφημίσεων αν κάποιος πατήσει σε μια απο αυτές να πέρνουμε κάτι.Αν υπάρχουν άλλοι τρόποι αν θέλετε πείτε κανένα καθώς άρχησα να το ψάχνω κάπως το θέμα και φυσικά να είναι νόμιμοι οι τρόποι.

eleni80

Δημοσίευση από eleni80 » 03 Σεπ 2013 22:49

ασχολείτε με τη τεχνολογία γενικά απο ηλικίες και ανδρες και γυναικες έχουμε διάφορες απο 15 και άνω περίπου και η επισκεψημότητα στο περίπου 300 την ημέρα.

dimtris155

Δημοσίευση από dimtris155 » 03 Σεπ 2013 22:57

Εχεις δοκιμάσει τα browser games? Αυτά είναι per lead. Εναλλακτικά νομίζω ότι η affiliate καμπάνια της you.gr πληρώνει per click.
eleni80 έγραψε:ασχολείτε με τη τεχνολογία γενικά απο ηλικίες και ανδρες και γυναικες έχουμε διάφορες απο 15 και άνω περίπου και η επισκεψημότητα στο περίπου 300 την ημέρα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Affiliate marketing - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες