Ο πιο έξυπνος τρόπος για να χρησιμοποιείτε τον υπολογιστή σας

Affiliate marketing, προγράμματα συνεργατών. Όσα θέλετε να μάθετε για τον τρόπο επιλογής και χρήσης τους.

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
ONlineGeorge

Δημοσίευση από ONlineGeorge » 01 Αύγ 2013 18:08

Πολυ καιρο τωρα ασχολουμε με ευκαιριες που μπορουν να δωσουν δυνατοτητα χρηματων κανοντας απόλυτος Τίποτα..

Μεχρι τωρα δεν ειχα κατι που να μην θέλει χρόνο- λεφτά - και να μην ειναι απάτη οπως τα PTC sites. Τελικα ο επιμενων νικα.. Επιτρεψτε μου να σας δωσω την ευκαιρια να δειτε αυτο!!! Το βρηκα πριν 30 μερες , εχω παρει 30 $ (περιπου) μεχρι τωρα και μαντεψτε - ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ.
Ξεκινησε τον σεπτεμβρη του 2012 και οπως καταλαβενετε γινετε χαμος. Δείτε το πριν βγάλετε συμπεράσματα.

Εχω φτιαξει ενα blog με ολες τις πληροφοριες στγκεντρωμενες καθως και Live Video Stream με το πρόγραμμα που τρεχει στον υπολογιστή μου.

[url]http://.blogspot.gr[/url]

alou
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alou » 01 Αύγ 2013 18:21

Έλεος πια. Όποιος είναι τόσο ηλίθιος ώστε να δώσει πρόσβαση σε όποιον π*π*ρα, 24/7 στον υπολογιστή του για οποιαδήποτε απάτη θέλει να κάνει, όχι 30 δολλάρια, ούτε μούτζα δεν αξίζει...

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 01 Αύγ 2013 18:45

Ban...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Affiliate marketing - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες