Επιλογή plugin για Portfolios

WordPress Plugins

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Lykos22

Δημοσίευση από Lykos22 » 01 Ιούλ 2013 14:37

Καλησπέρα, θα ήθελα μία βοήθεια. Ψάχνω κάποιο portfolio plugin που να έχει τα εξής χαρακτηρηστικά:

1. να βάζεις tags (λέξεις-κλειδιά), περιγραφή κλπ κλπ όπως σε όλα τα portfolios
2. να δημιουργείς projects/αλμπουμς, να ανεβάζεις μία ή και περισσότερες εικόνες για το κάθε ένα και να επιλέγεις την βασική εικόνα που θα είναι σαν "εξώφυλλο"
3. στη δημόσια σελίδα του portfolio να εμφανίζεται η βασική εικόνα και τα λοιπά στοιχεία (περιγραφή, όνομα κλπ κλπ) και πατώντας πάνω στην εικόνα να σε πηγαίνει στη σελιδα με τις υπόλοιπες εικόνες του θέματος.- Το portfolio να μην φαινεται σαν σελίδα με posts δηλαδή (μόνο τίτλος, σύντομη περιγραφή-εξερπ)
4. δυνατότητα να βάζω και links που να πηγαίνουν σε άλλο site EAN θέλω.

Πάνω-κάτω 2-3 plugins που δοκίμασα έχουν τα χαρακτηριστικά που ανέφερα, αλλά δεν τα βρήκα τόσο κοντά σε αυτά που ψάχνω, πχ άλλο εμφανίζει τη δημόσια σελίδα όπως τη σελίδα με τα posts, άλλο δεν έχει δυνατότητα να ανεβάσεις πολλές εικόνες για ένα θέμα ή τις εμφανίζει όλες μαζί στην ίδια σελίδα με αποτέλεσμα χαλάει το layout του theme κλπ κλπ.

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο που χρησιμοποιείτε σε παρόμοια project σας και να είστε ικανοποιημένοι?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 06 Ιούλ 2013 19:42

δες αυτό http://wordpress.org/plugins/tagged-gallery/
μήπως και σε βοηθάει...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “WordPress Plugins”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες