Καμπάνια : Trivicell GR

Παρουσίαση προγραμμάτων και σχόλια για το ελληνικό ForestView affiliate network.

Συντονιστής: ForestView

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ForestView
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ForestView » 28 Μάιος 2013 16:39

Αγαπητοί συνεργάτες,

Σας ενημερώνουμε ότι είναι live στο δίκτυο της ForestView η καμπάνια Trivicell GR.

Η MCR Media Group είναι μία από τις πιο δημοφιλείς ευρωπαϊκές εταιρίες στο χώρο των τηλεπικοινωνιών και του mobile marketing. Η καμπάνια Trivicell δραστηριοποιείται σε πάνω από 15 χώρες με μεγάλη επιτυχία προσφέροντας υπηρεσίες online marketing, mobile entertainment, διαδραστικής επικοινωνίας και πωλήσεις multimedia περιεχομένου.

Εκμεταλλευτείτε την ευκαιρία να αυξήσετε τα κέρδη σας με την προώθηση της νέας καμπάνιας!

Με εκτίμηση,
Η ομάδα της ForestView
Forestview: Engineering Performance, Affiliate Network
Join our wide reaching network

Άβαταρ μέλους
LABEROS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από LABEROS » 05 Ιούλ 2013 17:24

Σημερα μου ηρθε ενα μνμ[κινητο μου] που μου λεει οτι ειμαι εγγεγραμμενος στην συνδρομητικη υπηρ.TRIVICELL.ΠΑΡΟΧΟΣ:WIN AE.ΤΗΛ.8018038000,,,,,Μπορει καποιος φιλος εδω να μου πει,πως με γραφουν χωρις την αδεια μου? Ευχαριστω πολυ.

mitsaki74

Δημοσίευση από mitsaki74 » 24 Ιούλ 2013 20:11

Καλησπερα σ ολους!
Εχω f2g wind αν αυτο παιζει ρολο, και σημερα ελαβα απο την τριβισελ μνμ. Δεν εχω γραφτει ποτε σ αυτην την υπηρεσια,μου φαγαν τα ευρουλακια μου και γενικα τα εχω παρει ασχημα. Μπορει να γινει κατι; ειχε καποιος το ιδιο προβλημα;

Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cyberfreak » 24 Ιούλ 2013 22:40

καλυτερα δειτε κανα φιλαρακι σας που εχει τα νουμερα σας αν εχει καμια σχεση με affiliate :p γιατι και το κινητο σας να δωσει καποιος εχω την εντυπωση πως ερχεται πιν στο κινητο σας και μετα το δηλωνεται για να συνεχισει η εγγραφη

Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cyberfreak » 24 Ιούλ 2013 22:47

αν δωσεις ενα νουμερο με ονομα μαζι μετα ζηταει Παρακαλούμε, συμπλήρωσε τον PIN σου
για να επιβεβαιώσεις την συμμετοχή σου: αν βαλεις στην τυχη πιν λεει Ο PIN που εισάγατε δεν είναι σωστός. Παρακαλούμε, δείτε το μήνυμα που στείλαμε στο κινητό σας. αρα κατι αλλο εγινε καποιος που εχει προσβαση στο κινητο σας τσιμπησε τα 4.5ε :p

Άβαταρ μέλους
ForestView
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ForestView » 25 Ιούλ 2013 18:00

Αγαπητοί φίλοι και συνεργάτες,

Η ForestView δεν φέρει καμία ευθύνη σε περίπτωση ζημιάς μέλους του Δικτύου ή τρίτου προσώπου που τυχόν προκληθεί λόγω λανθασμένης ή ανακριβούς δήλωσης των προσωπικών στοιχείων.
Μπορείτε να ανατρέξετε στους Όρους & Προϋποθέσεις του Δικτύου για να ενημερωθείτε σχετικά.

Με εκτίμηση,
Η ομάδα της ForestView
Forestview: Engineering Performance, Affiliate Network
Join our wide reaching network

Απάντηση

Επιστροφή στο “ForestView”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες