Il Pulcino Pio - Tweets (αλλά ελληνικά: Κελαηδίζων Πουλάκι που μεταφέρει μυνήματα)

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

ViR4X

Il Pulcino Pio - Tweets (αλλά ελληνικά: Κελαηδίζων Πουλάκι που μεταφέρει μυνήματα)

Δημοσίευση από ViR4X » 18 Ιαν 2013 12:59

Τώρα για να καταλάβω το προβλημά σας είναι επειδή το εχω φτιάξει εγώ ή επειδή δε γουστάρετε από καινοτομίες ή επειδη δε το σκεφτήκατε πρώτοι και σαν κλασσικοί ελληνάρες όλα τα πετάτε στα σκουπίδια.

Όπως και να έχει είναι ένα fancy software οπότε δε περίμενα τέτοια άθλια αντιμετώπιση. Δεν είμαι εχθρός σου π.χ korgr δεν μιλάω για το CMS μου σε σχέση με το CMS σου...

Αναφέρομαι σε κάτι αστείο αλλά έξυπνο...

Να εξηγούμαστε για να μη παρεξηγούμαστε!
«In order to become somebody, you must not be THE BEST, nor THE FIRST, not THE GREAT... You just have to be the one that knows how to LEAD!»

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από korgr » 18 Ιαν 2013 13:20

Αναφέρομαι για το πως θα μπορούσε κάποιος να καταλήξει στην ταυτότητά σου που ρωτούσε ο cordis.
Τώρα τα περί εχθρών τα αντιπαρέρχομαι...

ViR4X

Δημοσίευση από ViR4X » 18 Ιαν 2013 13:28

ΟΚ... :-)
«In order to become somebody, you must not be THE BEST, nor THE FIRST, not THE GREAT... You just have to be the one that knows how to LEAD!»

mariosal
Honorary Member

Δημοσίευση από mariosal » 18 Ιαν 2013 18:11

@ViR4X: Όταν σε σχολιάζει κανείς δεν είναι ανάγκη να τρελαίνεσαι και να βλέπεις παντού εχθρούς γύρω σου.

Έπειτα πάψε να θεωρείς πως ό,τι φτιάχνεις είναι το τελειότερο πράγμα στον κόσμο. Σκέψου ότι υπάρχει η περίπτωση να ΜΗΝ είναι.

Τέλος αφού θες να δημοσιεύεις την εργασία σου μην έχεις την απαίτηση να σου πούμε όλοι πόσο "γαμάτη", "καταπληκτική", "εκθαμβωτική" είναι. Αναγκαστικά θα ακούσεις και την αντίθετη άποψη.

Υ.Γ: Δεν είσαι ο υπέρτατος hacker. Σταμάτα επιτέλους να θεωρείς τους πάντες κατώτερους γιατί όπως βλέπεις υπάρχουν άπειροι καλύτεροί σου, όπως και απ' όλους μας.

ViR4X

Δημοσίευση από ViR4X » 18 Ιαν 2013 18:19

Δεν είπα κάτι τέτοιο mariosal...
απλά δε μου άρεσε το σχόλιο πέρι troll

Επιπλέον που κολλάει αυτό:

"Έπειτα πάψε να θεωρείς πως ό,τι φτιάχνεις είναι το τελειότερο πράγμα στον κόσμο. Σκέψου ότι υπάρχει η περίπτωση να ΜΗΝ είναι.

Τέλος αφού θες να δημοσιεύεις την εργασία σου μην έχεις την απαίτηση να σου πούμε όλοι πόσο "γαμάτη", "καταπληκτική", "εκθαμβωτική" είναι. Αναγκαστικά θα ακούσεις και την αντίθετη άποψη."

Ένα πολύ έξυπνο μεν αστείο δε app είναι.

Θα ήθελα να δω όμως, γιατί αναφέρθηκε ότι υπάρχουν προγράμματα που κάνουν ράνουν και αερολογίες, πόσα τέτοια και πως το κάνουν.

Αυτά... δε το πήρα και κατάκαρδα μη τρελαίνεσαι :P

Άβαταρ μέλους
Zizo
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Zizo » 18 Ιαν 2013 18:54

Sorry ViR4X αν τα πήρες λίγο στραβά τα comments, δεν νομίζω πως είχαμε ένα τέτοιο σκοπό, απλά ο σαρκασμός έχει μπει λίγο στο αίμα μας.

Το παιχνίδι που έλεγα δεν είναι το πρώτο που έκανε αυτή την τεχνική. Έχεις κάνει καλή δουλειά πάντως.
Εικόνα
What you waiting for?

ViR4X

Δημοσίευση από ViR4X » 18 Ιαν 2013 18:56

Zizo... thanks.

Το game τί ακριβώς κάνει με λεπτομέρειες γιατί εμείς το κάναμε αυτό το 2002 και με ενδιαφέρει να δω και να συγκρίνω.

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 18 Ιαν 2013 19:37

troll :P

Pretty lame app btw. Useless.

Ούτε αστείο είναι ούτε έξυπνο. Απλά boring και ανούσιο.

ΞΕΚΑΒΑΛΑ όργιο!

Btw, εσύ δεν είχες ban; Γιατί είσαι πάλι μέσα με για άλλη μια φορά διαφορετικό Username;
Οι κανόνες του φόρουμ είναι ξεκάθαροι. Δεν επιτρέπεται να έχεις πολλαπλά accounts.

«Δέξου τους ανώτερους σου εδώ μέσα και προσκύνα βλήμα» (για να μην ξεχνάμε τα απειλητικά PMs που έστελνες εδώ μέσα γίδι)

ViR4X

Δημοσίευση από ViR4X » 18 Ιαν 2013 19:42

I love you too Cha0s :-P

Άντε τώρα άρμεξε κάνε γελάδι.. Μοουουού!

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 18 Ιαν 2013 19:43

Wait for it......

Wait for it......

Your BAN is around the corner ;)

mariosal
Honorary Member

Δημοσίευση από mariosal » 18 Ιαν 2013 20:23

Για λίγο μπορώ να πω πως με έπεισες ότι δεν ήσουν troll. Μετά όμως από το PM που έστειλες στον Cha0s σου αξίζει ένα banάκι.

ViR4X

Δημοσίευση από ViR4X » 18 Ιαν 2013 21:04

Δεν έχω στείλει κανένα τέτοιο PM...

"«Δέξου τους ανώτερους σου εδώ μέσα και προσκύνα βλήμα»"

Μπορεί να το είχα στείλει κάποτε παλιά κάτι αντίστοιχο βέβαια για λόγους όπως ότι με έβγαλε από τα ρούχα μου αλλά αυτό ήταν χρόνια πριν και με άλλο account.

Τέλος πάντων... άσχετο αυτό αλλά ο πόλεμος εναντίον μου καλά κρατεί.

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 20 Ιαν 2013 21:25

ViR4X έγραψε:Δεν έχω στείλει κανένα τέτοιο PM...

"«Δέξου τους ανώτερους σου εδώ μέσα και προσκύνα βλήμα»"

Μπορεί να το είχα στείλει κάποτε παλιά κάτι αντίστοιχο βέβαια για λόγους όπως ότι με έβγαλε από τα ρούχα μου αλλά αυτό ήταν χρόνια πριν και με άλλο account.

Τέλος πάντων... άσχετο αυτό αλλά ο πόλεμος εναντίον μου καλά κρατεί.
Μέσα σε όλα τα άλλα είσαι και ψεύτης.

Για να μην το κουράζουμε, πάρε screenshot του PM που μου είχες στείλει.
Δεν ήταν πριν χρόνια, ήταν το καλοκαίρι του '11 που έφαγες ένα περιποιημένο ban ακριβώς γιαυτό το λόγο.
http://www.freestuff.gr/forums/viewtopi ... 339#526339

Και επειδή νομίζεις ότι έχεις δικαίωμα να βρίσκεσαι εδώ, να σου ξαναπώ πως ΔΕΝ δικαιούσαι να έχεις πάνω από ένα λογαριασμό στο freestuff.
http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=1188

Εσύ έχεις ανοίξει δεκάδες λογαριασμούς και σε όλους έχεις φάει ban.
Υπομονή, έρχεται και σε αυτό το account το banάκι σου να ηρεμήσεις για κάνα μήνα ακόμα μέχρι να ξαναφτιάξεις νέο account για να διαφημίσεις την επόμενη βλακεία σου.

Παπαδόπουλο ήθελες, Παπαδόπουλο θα λάβεις ;)
Συνημμένα
gidi.jpg

ViR4X

Δημοσίευση από ViR4X » 20 Ιαν 2013 21:30

Σκευωρίες...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης