Φευγει κανενας στρατο;

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

Φευγει κανενας στρατο;

Δημοσίευση από cyberfreak » 16 Νοέμ 2011 16:55

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
c0d3punk
Honorary Member
Επικοινωνία:

Φευγει κανενας στρατο;

Δημοσίευση από c0d3punk » 17 Νοέμ 2011 12:40

CyberCr33p έγραψε:...Συγκεκριμένα εγώ 2 μήνες από τη θητεία μου τους έβγαλα με 3 - 3.5 ώρες ύπνου την ημέρα χωρίς υπερβολή. Όποιος δεν πιστεύει μπορώ να του το αναλύσω.
Αν σε πιστεύω λέει. Εγώ ήμουν Αλεξανδρούπολη (και Προβατώνα για ένα μήνα εκπαίδευση) και παρότι στην αρχή ήταν καλά μετά μαύρισαν όλα. Παρακαλούσαμε να πάμε σε φυλάκιο (βέβαια μας ξεχνάγανε βέβαια για κανα μήνα εκεί). Ειδικά όταν είχε χιόνι και τρελό κρύο κάναμε ανά τρεις ώρες σκοπέτο. εκεί να δεις αϋπνίες, χωρίς ρεύμα και θέρμανση.

Η τελευταία μετάθεση ήταν σε φυλάκιο στα βουνά της Κονίτσης με αρκετό ύπνο, Pro Evolution στο Playstation, αραλίκι αλλά με πολλές επιθεωρήσεις στελεχών του ΓΕΣ.

Εκεί πείρα σχεδόν 20 κιλά (παρότι έκανα και κάθε μέρα γυμναστική μόνος μου) ενώ μπήκα στυλάκι στο στρατό. Πολύ ρεμπεσκεδιλίκι.

Sermac, τώρα λογικά θα είναι πιο κωλοχανίο, οπότε καλά έκανες και εφοδιάστηκες. Πάρε και κανά βιβλίο να διαβάσεις όμως.
like ants in a colony we do our share
but there's so many other f****' insects out there || Ανανεωμένα Παρτάλια || biZfind.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης