Domain: Trips2Greece.org

Πωλήσεις ολοκληρωμένων σελίδων με περιεχόμενο και εφαρμογή.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
vortalifer
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vortalifer » 11 Νοέμ 2011 18:41

ggirtsou έγραψε: Αυτό το topic υποτίθεται ότι είναι για τους ενδιαφερόμενους όχι για αυτούς που μιλάνε και δεν λένε τίποτα.

Αγαπητε φίλε ,

με αφορμή αυτό το topic αλλά και αυτο ( http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=59073 ) θα ήθελα να κάνω μια διευκρίνηση για την έννοια αγγελία όπως την αντιλαμβάνομαι. Το forum είναι χώρος συζήτησης που γίνεται μεταξύ του community. Οι περισσότεροι εδώ μέσα έχουμε ανταλλάξει απόψεις για θέματα που μας αφορούν, άμεσα - έμμεσα , για θέματα επαγγελματικά κτλ

Η έννοια της αυστηρής "αγγελίας" ( και ας με διορθώσει ο Cordis αν δεν ισχύει ) δεν υπάρχει. Δηλαδή γράφω σε μία αγγελία ότι θέλω και δεν δέχομαι feedback ή δέχομαι σχόλια που είναι μόνο από υποψήφιους αγοραστές ή δέχομαι μόνο θετικά σχόλια...

Κάθε "αγγελία" κάθε είδηση και κάθε βοήθημα είναι ταυτόχρονα και θέμα προς συζήτηση.

Φιλικά
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vortalifer την 11 Νοέμ 2011 18:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

kapoios001

Δημοσίευση από kapoios001 » 11 Νοέμ 2011 18:44

To link δεν δουλεύει.

Δεν θεωρώ λογικό να πει κάποιος κάτι που τον άλλον θα τον κάνει να μην πουλήσει το αγαθό που θέλει.

Εκτός αυτού λες και μιλάμε για τα εκατομμύρια εδώ πέρα πέσαν όλοι πάνω μου να με φάνε λες και είπα κάτι το προσβλητικό.

Αν ζητούσα 10.000 ευρώ και έδινα μια κουτσουλιά, εντάξει. Το ότι βγαίνει πρώτο στο google δεν είναι ψέμα.

Τώρα αν κάποιος θέλει να πουλήσει κάτι... τι να πω τζάμπα τα γράφω... πείτε τα δικά σας...

kapoios001

Δημοσίευση από kapoios001 » 11 Νοέμ 2011 18:45

Μιλάτε όλοι σαν να με ξέρετε και μιλάτε λες και είμαι κάποιος που δεν έχει συνεισφέρει στην κοινότητα. Όλοι έχουν κάποιον ρόλο εδώ αλλά σίγουρα ο δικός μου ο ρόλος δεν είναι να ακούω τις εξυπνάδες κανενός.

Εγώ προσπαθώ να κάνω σοβαρή δουλειά και εσείς με κοροϊδεύετε. Συγχαρητήρια!

Άβαταρ μέλους
free3yourmind
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από free3yourmind » 11 Νοέμ 2011 18:51

τα 100 Ευρω ειναι πολυ καλη τιμη...παντως φιλικα σου προτεινω οτι πολυ πιο ευκολα θα βρεις καποιον αγοραστη σε καποιο site αγγελιων ή μεσω γνωστων...υπαρχουν παρα πολλοι που δεν εχουν ιδεα για το πως να στηνουν ενα site και θελουν κατι ετοιμο για να αρχισουν..επισης υπαρχουν εταιρειες/developers που θα πουλαγαν ενα τετοιο site 300 Ευρω μονο για το στησιμο
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.
http://www.traveling.gr

Άβαταρ μέλους
adiaforosgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από adiaforosgr » 11 Νοέμ 2011 20:21

ggirtsou έγραψε:Το ότι βγαίνει πρώτο στο google δεν είναι ψέμα.
Εντάξει μην το πετάς και σαν επιχείρημα αυτό.. προφανώς και βγαίνει πρώτο στο google αφού παγκοσμίως κανείς δε πληκτρολογεί το keyword "trips2greece".

Αν θες να μας δείξεις ότι παίρνει καλές θέσεις στο google, πες μας τι θέσεις έχεις για τα hot keywords του τύπου: "trip to greece" "trips to greece", "holiday to greece" και χιλιάδες άλλα..

Άβαταρ μέλους
adiaforosgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από adiaforosgr » 11 Νοέμ 2011 20:26

Παρεμπιπτόντως το freestuff.gr σε κέρδισε στο keyword "trips2greece" :D

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 11 Νοέμ 2011 20:50

η σελίδα σου είναι ωραία δομημένη και με πολύ περιεχόμενο, αν είναι και πρωτότυπο αξίζει αρκετά, αν δεν είναι τότε είσαι γύρο στα 300 ευρώ όπως είπε και ο free3yourmind που θα έπαιρνε κάποιος για να κάνει ένα τέτοιο στήσιμο.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Πωλήσεις σελίδων με περιεχόμενο”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες