Υπηρεσία HOL TV

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Eddie_Gr

Υπηρεσία HOL TV

Δημοσίευση από Eddie_Gr » 11 Οκτ 2011 14:21

Εχω βάλει την υπηρεσία εδώ και 3 εβδομάδες και γενικά είμαι ευχαριστημένος. Έχει και τα κανάλια Discovery δωρεάν μέχρι 31/12/2011 και αξίζει τον κόπο για 8 € το μήνα. Απλά μου φαίνεται τρελό να μήν έχουν μεταγλώτιση όλα τα κανάλια. Αλήθεια έχει βάλει κανένας άλλος ?

devon77

Υπηρεσία HOL TV

Δημοσίευση από devon77 » 02 Νοέμ 2011 10:55

Επειδη ενδιαφερομαι και εγω ,για πες μου λιγο για τα χαρακτηριστικα του?Αυτο με τα discovery δε το καταλαβα?δηλαδη δεν ειναι δωρεαν ?

Eddie_Gr

Υπηρεσία HOL TV

Δημοσίευση από Eddie_Gr » 02 Νοέμ 2011 16:59

Όλα τα Discovery (Science, Travel, Investigation, DH, World) τα έχει δωρεάν μέχρι 31/12/2011. Απο εκεί και πέρα λογικά θα έχει προεραιτική χρέωση. Αυτό που παρατήρησα όμως μετά απο 1 μήνα χρήσης είναι οτι η 24άρα μου γραμμή έχει πέσει σαν ταχύτητα. Βέβαια απο 16 ΜΒ που έπιανα τώρα είμαι στα 14ΜΒ αλλά έχω δεί και 4ΜΒ !!!! και με απασχολεί έαν είναι τυχαίο ή πραγματικά κόβει η γραμμή για την HolTv. Πάντως το Video CLub είναι κορυφή (για τις δωρεάν δεν παίζεται λέμε) και για τις νέες ταινίες είναι λίγο ακριβό αλλά αφού το έχεις στο σαλόνι.... αγοράζεις.

Το Discovery Channel το έχει και θα το έχει δωρεάν.<

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες