Domain: Enimerwsi24.com

Πωλήσεις ολοκληρωμένων σελίδων με περιεχόμενο και εφαρμογή.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 10 Οκτ 2011 23:55

Active: Ναι
Περιεχόμενο: Ναι
Κατηγορία Περιεχομένου/Domain: Ενημέρωση
User Database: Όχι
Καταχωρημένο από: 7 Ιανουαρίου 2011
Ημερήσια επισκεψημότητα 6 τελευταίων μηνών:
Ημερήσια επισκεψημότητα 12 τελευταίων μηνών:
Αλλα στοιχεία: Είναι σε βάση BLOGSPOT, οπότε δεν υπάρχει κάποιο πληρωμένο πακέτο hosting, το domain name είναι πληρωμένο μέχρι 7 Ιανουαρίου. Το Enimerwsi24.com ξεκίνησε με πρωτότυπα άρθρα αλλά μετά περιορίστικε σε λίγα πρωτοτυπα άρθρα και πολλές αναδημοσιεύσεις. Ωστόσο προχώρησε σε συνεργασίες με ανταλλαγή banner ή άλλου είδους συμφωνίες με γνωστά sites / blogs, όπου τα πιο γνωστά μπορείτε να τα δείξε στην δεξία πλευρά του μπλογκ. Δυστυχώς λόγω περιορισμένου χρόνου δεν ανανεώνοταν συχνά, αλλά όποτε υπήρχε ανανέωση, υπήρχε πολύ καλό νούμερο επισκεψιμότητας. Με λίγα λόγια μέσα σε αυτούς τους μήνες λόγω χρόνου ζήτημα να μπορέσα εγώ να το τρέξω πλήρως ώστε να εχω ακόμη καλύτερη εικόνα. Μαζί του δίνεται φυσικά η σελίδα του στο facebook με 7500+ μέλη.. Φυσικά όποιος θέλει μπορεί να αγοράσει μόνο το domain name και όχι να το πάρει το account εφόσον θέλει να το τρέξει αλλού. Από google analytics μέσα σε αυτούς τους μήνες που ελάχιστες ημέρες μπόρεσα να ανεβάσω άρθρα από 2 ΙΟΥΝΙΟΥ 2011 ως σήμερα 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 : 75000 visits και 125000+ pageviews.
Δυστυχώς δεν είχα βάλει από την αρχή που έτρεξε το enimerwsi24.com Google Analytics ωστόσο από τα στατιστικά του blogger βλέπω από 19 Ιανουαρίου που ξεκίνησε και επίσημα έχει δεχτεί 326000 + προβολές σελίδων και ρεκόρ μήνα τον Ιούνιο που παρότι ανέβασα ελάχιστες μέρες και ελάχιστο χρόνο δέχτηκε το Enimerwsi24 πάνω από 115000 προβολές σύμφωνα με τα στατιστικά του blogger. Πιστεύω να σας κάλυψα, βέβαια εφόσον θέλετε και άλλες πληροφορίες μην διστάσετε να με ρωτήσετε.
Στοιχεία επικοινωνίας: enimerwsi24@gmail.com ή στείλτε μου pm με την προσφορά σας
Εικόνα

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 29 Νοέμ 2011 01:38

Καλησπέρα, έχω λάβει ήδη 4 - 5 προσφορές, μπορείτε να στείλετε φυσικά όσοι ενδιαφέρεστε ακόμη, καθώς ακόμη δεν έχω παραχωρηθεί και αν το δώσω τελικά, θα ειναι αρχές του νέου χρόνου.
Ευχαριστώ,
για ότι θέλετε στο
Spyrostagkas ( @ ) Gmail (. ) com :)
Εικόνα

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 11 Ιαν 2012 00:38

Καλησπέρα, όποιος/α ενδιαφέρεται μπορεί ακόμη να επικοινωνήσει, καθώς ακόμη δεν έχει παρθεί η απόφαση.
Εικόνα

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 01 Σεπ 2013 19:59

Πωλείται το enimerwsi24.com
μαζί με την official σελίδα του που ειναι 20000+ αληθινά ελληνικά μέλη.
Το Enimerwsi24.com είναι ιδιαίτερως γνωστό στους καλλιτεχνικούς χώρους ειδικά Ελλάδα και στην Ευρώπη καθώς κορυφαίοι καλλιτέχνες έχουν δώσει αποκλειστικές συνεντεύξεις. Ακόμη διαφημίζοταν και σε διαφημίζεται σε διάφορα μεγάλα θεατρικά σχήματα λόγω χορηγιών, σε μικρά κανάλια, εφημερίδες και εκδοτικούς οίκους λόγω συνεργασιών που έχουν επιτευχθεί.

Το δίνω σε αρκετά καλή τιμή, λόγω ότι ετοιμάζω κάτι καινούριο τελείως διαφορετικό και λόγω ότι δεν διαθετώ τον απαιτούμενο χρόνο...
Οποιος θέλει pm ή email γιατι θέλω να το πουλήσω πολύ άμεσα...
Εικόνα

facebookad

Δημοσίευση από facebookad » 01 Σεπ 2013 23:00

Δώστο οσο οσο! 2- 3 ευρώ.... Με adsense ban τι να το κανει καποιος;

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 03 Σεπ 2013 10:35

@Facebookad Δεν εχει adsense ban, αν αφαιρέσω κάποιες ενότητες που δεν ήθελε η google, ολα ειναι οκ.
Και εγώ δεν νομίζω να σε ειρωνεύομαι ή να κανω επίθεση σε δικά σου ποστ...
Καλημέρα!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 03 Σεπ 2013 13:51

facebookad έγραψε:Δώστο οσο οσο! 2- 3 ευρώ.... Με adsense ban τι να το κανει καποιος;
παρακαλώ να απαντάμε αυτό που θέλουμε χωρίς σάλτσες, έχω βαρεθεί να διαγράφω posts το τελευταίο διάστημα που καταλήγουν σε flame.

νομίζω ότι άμα θέλουμε μπορούμε να απαντάμε με ωραίο τρόπο, αν δεν μπορούμε ας το αφήσουμε.

αυτά είναι γενικές παρατηρήσεις κι όχι μόνο για τι παρών θέμα και τον συγκεκριμένο χρήστη.

ευχαριστώ.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 03 Σεπ 2013 21:30

@cordis
Γιαννη δεν υπάρχει πρόβλημα ολα ειναι οκ. Ουτε προβλημα με το παιδί φυσικά. :)
Τον ακολουθώ σε μερικά που γράφει και ξέρω ότι δεν το έκανε με κακή πρόθεση.
Απλώς λόγω εγρήγορσης, πίστεψε ότι υπήρχε πρόβλημα με το διαφημιστικό δίκτυο.
Ολα ειναι μια χαρά !
Εικόνα

facebookad

Δημοσίευση από facebookad » 03 Σεπ 2013 22:35

Το http://www.isbanned.com/ το βγαζει με μπαν αλλα οκ δεν εχει σημασία

Ο γραπτός λόγος είναι διαφορετικός από τον προφορικό και σιγουρα μερικες φορες παρερμηνευνται λογια αφου ουτε υφος ουτε τρόπο ουτε χροια φωνης μπορεις να ακουσεις!

Με το fb traffic δουλευουν τα περισσότερα sites blogs και τα περισσότερα εσοδα ειναι απο google. Εχεις μεγαλη σελιδα εχεις και τραφικ και εσοδα Το ονομα συχνα ερχεται σε δευτερη μοιρα

Να χες το news24 να ελεγα οκ αλλα το enimerosi24 δυσκολα να το παρει καποιος κατα τη γνωμη μου

Ηταν καποτε το τροκτικο.eu και τωρα που θα βγει ξανα το troktiko blog το εκανε arouraios.gr

Ποσο κοστολογεις το domain τροκτικο.eu αν εχεi adsense ban και πωληθει σκετο domain χωρις fb page

Στην εκτίμηση σου μην κολήσεις στο ονομα τροκτικο γκιολιας καπηλευση κλπ κλπ

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 03 Σεπ 2013 23:06

Καλύτερα να τα πούμε αυτά μέσω email ( η facebook ή skype )και λοιπά όσο αφορα τα domain name αυτα, διότι δεν θέλω μετα να έχει πρόβλημα ο χ , ψ μπλογκερ η αρρουραίος ( με πιάνεις ) να ζήτησει τα ρέστα από το φορουμ και να υπάρχει πρόβλημα. Με καταλαβαίνεις.
Εικόνα

facebookad

Δημοσίευση από facebookad » 04 Σεπ 2013 00:35

Spyrostagas έγραψε:Με καταλαβαίνεις.
Καθολου όμως

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 04 Σεπ 2013 01:36

εγώ τον καταλαβαίνω, γι' αυτό για properties που δεν σας ανήκουν μιλήστε με skype.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

nickolaosz

Δημοσίευση από nickolaosz » 29 Δεκ 2014 15:36

καλο μεσημερι

Με ενδιαφερει να μαθω τι τμη ζητας για την πωληση του εν λογω σαιτ μαζι με το περιεχομενο οπως το εχεις. Αρχικα θα το δουλεψω ως εχει και στην πορεια σκοπευω να το επανασχεδιασω.

Με επιγει το θεμα και πρεπει να το κλεισω σχετικα αμεσα. Θα με εξυπηρετουσε δεν σου κρυβω αν μου το παραχωρουσες και πληρωνοσουν με ενα ποσοστο απο τα εσοδα του ενημερωτικου.

Οποτε εχεις την δυναμικη ειτε της πωλησης (με διακανονισμο), ειτε την συμμετοχης σου με καποιο ποσοστο απο τα εσοδα του σαιτ.

Άβαταρ μέλους
DimitriosX

Δημοσίευση από DimitriosX » 29 Δεκ 2014 20:12

nickolaosz είσαι bot????????????????????????????
"The word impossible is not in my dictionary."
Napoleon Bonaparte

nickolaosz

Δημοσίευση από nickolaosz » 30 Δεκ 2014 10:41

Δημητρη εχω στειλει σε πολλες αγγελιες διοτι ψαχνομαι.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Πωλήσεις σελίδων με περιεχόμενο”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης