Επείγον!!! Προβλημα με σχεδίαση eshop

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
inBlogger
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από inBlogger » 04 Οκτ 2011 23:53

Rapid-eraser έγραψε:Όσο είσαι έξω από τον χορό το θέμα με τις υπογραφές ακούγετε συναρπαστικό.
Ανήκω όντως σε τελείως διαφορετικό κλάδο αλλά μου φαίνεται αδιανόητο να κάνεις δουλειές χωρίς εγγυήσεις.
Δώσε μου και εμένα τώρα 300 ευρω προκαταβολή να σου ετοιμάσω eshop. Θα σου δειξω και ενα ψευτικο portfolio αμα θες. Γίνονται αυτά τα πράγματα; Τα θεωρώ ερασιτεχνισμούς, ορίστε το πάθημα του φίλου.
Τώρα και 1400 ευρώ να του χε δωσει προκαταβολή και να μη του εφτιαξε τίποτα, ούτε με δικαστήρια ούτε με προσευχές ούτε με ευχέλαια πέρνει τα λεφτά του. Πάει τα φαγε..
• inBlog.gr - Ενημερωτικό blog για SEO, Marketing, Social Media κ.α. ;-)
• w24.gr Forum - Ελληνική κοινότητα για Webmasters, SEO, internet marketing και affiliate marketers.(απο το 2009!)
•Travel Blog

ALR
Honorary Member

Δημοσίευση από ALR » 05 Οκτ 2011 05:06

Αν έχεις τα email που ανταλλάξατε, έχεις την απόδειξη κατάθεσης στο λογαριασμό του, πάνε σε ένα δικηγόρο και στείλτου ένα εξώδικο.
Διαφορετικά δεν βλέπω να γίνεται κάτι.
Πάντως, και χωρίς συμβόλαιο, με τα e-mails μπορείς να βγάλεις άκρη. Λίγο πιο δύσκολα, αλλά μπορείς.
Γίνονται πραγματάκια

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης