Θεϊκή αφίσα!

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Θεϊκή αφίσα!

Δημοσίευση από EneMe » 19 Αύγ 2011 17:06

Βρήκα το παρακάτω στο blog του Χρήστου Κιούση, το αναδημοσιεύω (συμφωνώ απόλυτα) και ακολουθεί συμπλήρωση:

Εικόνα
Μετά τη συνεργασία των τριών τενόρων και το ντουέτο Πλούταρχου - Αλμπάνο ήρθε η μεγάλη συνεργασία του καλοκαιριού. Μαρία Φαραντούρη ft. Θάνος Τζάνης !!!!!
Δύο σενάρια μπορεί να έπαιξαν. Ή η Φαραντούρη την ώρα που έσκιζε μια σπαλομπριζόλα άκουσε μόνο το όνομα Θάνος και νόμισε ότι πρόκειται για το Θάνο Μικρούτσικο, ή ο Τζάνης είναι τόσο Πασοκόσκυλο που ο Τηλέμαχος Χυτήρης επέβαλε στη σύζυγό του να τον κάνει ποιοτικό ! Διαλέγετε και παίρνετε ...
Δική μου σημείωση: Προσέξτε ότι κάτω από το "Αλιβερίου" υπάρχει κόκκινη γραμμή ορθογραφικού λάθους!!!
Μα καλά, στο word γίνονται οι αφίσες πια;

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Θεϊκή αφίσα!

Δημοσίευση από Spyrostagas » 19 Αύγ 2011 19:50

χαχαχα, πολύ καλό. Βλέπω γράφει σχετικά συχνά ο Κιούσης. καλό.
Μία απορία μου, στην αφίσα κάτω στους χορηγούς πως γίνεται να είναι χορηγός η ΔΕΗ και με ποιον τρόπο; είναι πρώτη φορά που βλέπω τέτοια δημόσια υπηρεσία να γίνεται χορηγός.
Υ.Γ αν ήμουν Χαλκίδα αυτές τις μέρες στο εξοχικό μου, δεν νομίζω να πήγαινα ειδικά τώρα να ακούσω. :)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Θεϊκή αφίσα!

Δημοσίευση από fiskilis » 19 Αύγ 2011 21:33

Spyrostagas έγραψε:Υ.Γ αν ήμουν Χαλκίδα αυτές τις μέρες στο εξοχικό μου, δεν νομίζω να πήγαινα ειδικά τώρα να ακούσω. :)
αν το εκανες αυτο θα ησουν ο πρωτος παγκοσμια που θα παρακολουθουσε σημερα συναυλια που εγινε πριν απο 20 μερες!! (29 Ιουλιου εγινε η συναυλια)

LightForce
WebDev Moderator

Θεϊκή αφίσα!

Δημοσίευση από LightForce » 20 Αύγ 2011 01:18

H παρατήρηση πάντως ποιο τρελό από την -Θεική ασφαλώς- αφίσα. :-)

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Θεϊκή αφίσα!

Δημοσίευση από Spyrostagas » 20 Αύγ 2011 22:02

fiskilis έγραψε:
Spyrostagas έγραψε:Υ.Γ αν ήμουν Χαλκίδα αυτές τις μέρες στο εξοχικό μου, δεν νομίζω να πήγαινα ειδικά τώρα να ακούσω. :)
αν το εκανες αυτο θα ησουν ο πρωτος παγκοσμια που θα παρακολουθουσε σημερα συναυλια που εγινε πριν απο 20 μερες!! (29 Ιουλιου εγινε η συναυλια)
χαχα, ούτε που είδα την ημερομηνία. :)
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης