todes.gr

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
bxd

todes.gr

Δημοσίευση από bxd » 25 Ιούλ 2011 21:12

Καλησπέρα,

Ξεκινήσαμε ένα social bookmarking site στο στιλ των digg / reddit.

todes.gr

Μέχρι στιγμής έχει τεσταριστεί και χρησιμοποιείται μόνο από φίλους.

Θα το εκτιμούσα να μου πείτε γνώμες / κριτικές.

wezer

todes.gr

Δημοσίευση από wezer » 13 Αύγ 2011 03:29

Ok einai PliggCMS.

Ta social bookmarking sites sthn ellada einai/htan pola kai exoun pai8anei edo kai kairo nomizo (2007-8, exeis arghsei mallon)! Eixa kai ego 2 xo xo , 1 me news kai 1 me offers (pligg kai ego , oxi drigg :P )! Ola ta site vevaia sto execution einai kai oxi sthn idea h sto coding. Den ksero pou 8es na to pas alla gia to stadar social bookmarking site 8a elega waste of time.

Mexri kai to http://is.gd/rQu4kc (pou einai liberis kai atcom production den paei, kati adsense exoun valei kai ekei :))

Anyway ... den diafereis apo ola ta gnosta tetoiou eidous site (polu genika categories ktl). Elpizo toulaxiston na vrikes kapou to translation tou pligg kai na mhn pedeutikes, giati ego to ekana monos mou tote :-D

Aide vale ekei ena RSS importer module (free) pou paizei kai asto na roufaei, adsense ama einai, ktl :) Dld tpt (opos kanoun oloi :) )!

All in all, den ksero an aksizei na ftiakseis to design (pou yparxoun pola kai free templates vevaia) ktl, dld na asxolh8eis. Alla kai pali den ksero ti 8es na kaneis h an exeis kati alo sto mualo sou, opos http://is.gd/ZWWnLy (pou kai pali den einai kai tpt). Vres ena consept pou den uparxei ellada , kai me th voh8eia tou pligg ... kanto.

(nai! eixa en8ousiastei apo to pligg kapou sto 2007-8 (nomizo). Nomizeis oti 8a kaneis to ellhniko Digg xa xa!) .

Na mhn se rixno omos. Esu mporei na kaneis kati diaforetiko, in it? :-) !!!

P.S. den ksero se ti server eisai (silkteck, e tote mallon dedicated) alla 8a prepei na kaneis optimize th db se kapia fash giati oi admins 8a griniazoun ... gia ta resources.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες