Εθελοντές σε φιλοζικό φόρουμ

Ψάχνετε να βρείτε συνεργάτες ή επενδυτές για κάποιο project σας; Αυτή η περιοχή είναι για εσάς. Έχετε όλα τα στοιχεία του project σας έτοιμα, γιατί θα σας τα ζητήσουν.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
servetas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από servetas » 25 Μάιος 2011 20:20

Καλησπέρα σας,
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι αποτελώ διαχειριστής-ιδιοκτήτης σε ένα φιλοζωικό φόρουμ το οποίο φιλοεξενείται σε free hosting εταιρία. Όταν το δημιούργησα είχα άπλεστο χρόνο για να ασχοληθώ με αυτό γι αυτό και πάνω έχει αρκετό-καλόκαι χρήσιμο υλικό και από εμένα αλλά και από άλλα μέλη που ήθελαν να βοηθήσουν. Δυστυχώς τώρα δεν έχω πολύ χρόνο αλλά ούτε και μεγάλο budget...Δεν δημιούργησα αυτό το θέμα για να ζητήσω επενδητές αλλά για άτομα τα οποία θα ήθελαν να προσφέρουν στην διαχείρησή αυτού αλλά και για την διαφήμιση και γενική αναστήλωσή του. Αυτήν την στιγμή έχει σαν εγγεγραμένα μέλη 500 καθώς και 3012 δημοσιεύσεις. Καθημέρινά γίνονται 4 μυνήματα. Για όποιον θέλει να ασχοληθεί με αυτό εθελοντικά μπορεί να μου στείλει ένα πμ για να του στείλω το link. Δεν είναι ακριβώς εθελοντικά διότι σιγά σιγά και εφόσον δείξει ότι το αξίζει (έχει νέες ιδέες θέλει να ασχοληθεί κτλπ) τότε σιγά σιγά θα αναλαμβάνει και ποιο υψηλές θέσεις. Δεν το πουλάω απλά ζητάω άτομα να ασχοληθούν με αυτό μιας και έχει πολύ χρήσιμο υλικό για όσους έχουν κατοικίδια και αυτό μπορεί να πάει χαμένο με το κλείσιμο αυτού.

Άβαταρ μέλους
nackgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nackgr » 25 Μάιος 2011 20:55

αν θες δωσε μας λινκ
αυταααααααααααα...
e-Byte.gr
Dafuq.gr

servetas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από servetas » 25 Μάιος 2011 21:36

http://www.petfriends.forumup.gr/
Το κάνω για να μην θεωρηθεί διαφήμιση. Αν απαγορεύεται παρακαλώ αφαιρέστε το λινκ...

Άβαταρ μέλους
nackgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nackgr » 25 Μάιος 2011 23:45

οχι δεν πειράζει
αυταααααααααααα...
e-Byte.gr
Dafuq.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Επενδυτών ή Συνεργατών”

Μέλη σε σύνδεση