Διαδικτυακό Μάρκετινγκ

Εκφράστε την επιχειρηματική σας πλευρά. Μοιραστείτε την εμπειρία σας ή/και τα σχόλιά σας σχετικά με την οργάνωση μιας on-line επιχείρησης. Παρακαλώ όχι διαφημίσεις εδώ!

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
carola

Διαδικτυακό Μάρκετινγκ

Δημοσίευση από carola » 22 Απρ 2011 11:53

Πρόσφατα κάποιος μου ανέφερε το Διαδικτυακό Μάρκετινγκ και μου πρότεινε να συνεργαστούμε. Η αλήθεια είναι ότι δεν γνωρίζω πολλά σχετικά με το αντικείμενο και θα ήθελα τις γνώσεις όποιου έχει μια επαφή με αυτήν την έννοια. Θα με ενδιέφερε επίσης κατά πόσο είναι διαδεδομένο στην Ελλάδα, αν υπάρχουν δηλαδή γνωστές εταιρείες που λειτουργούν με βάση αυτό.

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Διαδικτυακό Μάρκετινγκ

Δημοσίευση από Spyrostagas » 23 Απρ 2011 00:25

Ναι δώσε πληροφορίες.
Αλλά αν είναι τύπου : Αγοράζεις μία ποσότητα προιόντων και μετά την πουλάς ή απλώς προωθείς προιόντα εταιριών σίγουρα δεν αξίζει.
Αν και ακολουθείται από εταιρίες που δήθεν είναι γνωστές.
Προσοχή... :)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
GARAGE667

Διαδικτυακό Μάρκετινγκ

Δημοσίευση από GARAGE667 » 26 Απρ 2011 23:52

Το Διαδικτυακό Μάρκετινγκ είναι μια πολύ ευρεία έννοια...Δώσε περισσότερες λεπτομέρειες πάνω στο θέμα..Επίσης μπορείς να βρεις αρκετά θέματα μέσα στο forum που μιλάνε για Internet Marketing.Σε τι ακριβώς σου πρότεινε συνεργασία αυτός που λες?

Άβαταρ μέλους
cacofonix

Διαδικτυακό Μάρκετινγκ

Δημοσίευση από cacofonix » 23 Μάιος 2011 05:54

Η νονά μου είναι συνεργάτης της Forever Living Products και βγάζει γύρω στα 3000€. Αν το δουλέψεις καλά έχει προοπτική. Για αρχή βέβαια δεν μπορείς να βασίζεσαι σε αυτό αλλά είναι ένα extra εισόδημα.
Εικόνα
ΑΡΗΣ και δεν είμαι καλά...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Επιχείρηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης