διαφημίσεις κοινωνικού ενδιαφέροντος-πρόβλημα με PIN

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
lordjimis

Δημοσίευση από lordjimis » 10 Μαρ 2011 11:15

Γεια σας,
έχω το εξής πρόβλημα.
μου είχε έρθει πριν καιρό το PIN στο σπίτι(δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς) και δεν το είχα χρησιμοποιήσει(δεν με ενδιέφερε το όλο θέμα).

Τώρα που θέλω να χρησιμοποιήσω το adsense μου έλεγε:

"Στις σελίδες σας προβάλλονται Διαφημίσεις κοινωνικού ενδιαφέροντος (PSAs), επειδή δεν έχετε ακόμα επιβεβαιώσει το PIN και/ή τον αριθμό τηλεφώνου σας. Ανατρέξτε στη σελίδα Ιστορικό πληρωμών για περισσότερες πληροφορίες."

πήγα λοιπόν εκεί.έβαλα το pin(το οποίο είχα φυλάξει) αλλά τζίφος..
συνεχίζει να μου βγάζει το ίδιο μήνυμα αλλά τώρα ΔΕΝ μπορώ να κάνω τίποτα..ούτε να εισάγω πιν.ούτε να ζητήσω επανέκδοση(δεν βγαίνει καν κάτι σχετικό με πιν)..
και συνεχίζω να βλέπω Διαφημίσεις κοινωνικού ενδιαφέροντος.

Ξέρετε τι μπορεί να φταίει; μήπως χρειάζεται να περιμένω να το ελέγξουν;έχει μια βδομάδα που το έστειλα..

2)μπορώ να σβήσω τελείως το account μου στο adsense και να το ξαναφτιάξω εξ αρχής;

Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 13 Μαρ 2011 13:40

συνήθως βγάζει κοινωνικού περιεχομένου μέχρι να μάθει το περιεχόμενό σου και το κοινό σου για να δείξει στοχευμένες διαφημίσεις. δώστου λίγο χρόνο.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

lordjimis

Δημοσίευση από lordjimis » 13 Μαρ 2011 15:18

cordis έγραψε:συνήθως βγάζει κοινωνικού περιεχομένου μέχρι να μάθει το περιεχόμενό σου και το κοινό σου για να δείξει στοχευμένες διαφημίσεις. δώστου λίγο χρόνο.
όχι..το περιεχόμενο μου το ξέρει..
οταν το είχα πρωτοβάλει έδειχνε κανονικές διαφημίσεις σχετικές με το περιεχόμενο..τωρα μου δείχνει τα PSAs..και έχω μαζέψει κάποιο ποσό (7.53 euro δηλαδή 10.456911 U.S. dollars)
εβαλα το pin και τώρα τίποτα..μου λέει ότι λείπει το πιν αλλά δεν μπορώ να το ξαναβάλω..ή να κάνω κάτι άλλο..
νομίζω όταν δεν ξέρει το περιεχόμενο δεν βάζει psas αλλά άσχετες με το μπλογκ διαφημίσεις..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες