Προσωπικη σελιδα και στρατος!

Σε αυτήν την περιοχή βάζουμε επαγγελματικές σελίδες που θέλουμε απόψεις, αλλά δεν θέλουμε να τις βλέπουν τα μη μέλη και οι μηχανές αναζήτησης.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
GARAGE667

Δημοσίευση από GARAGE667 » 27 Δεκ 2010 23:52

Spyrostagas έγραψε:
GARAGE667 έγραψε:Πάρα πολύ καλή δουλειά!!πραγματικά πολύ εξυπνα στημένο.Τι εφαρμογή χρησιμοποίησες?
Θα αργήσει πολύ καιρό να σου απαντήσει το παιδί που το έφτιαξε. :D
Εδώ ο κολλητός μου είναι στο Κουφόβουνο στον Έβρο και όλη μέρα είναι στο Internet. Είτε απο το Iphone είτε σε εξόδους είτε στο Α2, που τον χάνεις που τον βρίσκεις Online είναι. Εχουν αλλάξει οι εποχές Σπύρο! χαχαχαχαχαχαχαχα! Πριν 20 χρόνια εμπαινες φαντάρος και δεν είχες ούτε τηλέφωνο να πάρεις. Και τώρα είσαι online ανα πάσα στιγμη! Για αυτό ρώτησα :)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GARAGE667 την 09 Ιαν 2011 02:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 28 Δεκ 2010 01:10

Αρκεί να έχουν σήμα οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας. Εάν σε στείλουν σε κάνα φυλάκιο στη μέση του πουθενά μπορεί και να την πατήσεις.

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 28 Δεκ 2010 19:28

GARAGE667 έγραψε:
Spyrostagas έγραψε:
GARAGE667 έγραψε:Πάρα πολύ καλή δουλειά!!πραγματικά πολύ εξυπνα στημένο.Τι εφαρμογή χρησιμοποίησες?
Εδώ ο κολλητός μου είναι στο Κουφόβουνο στον Έβρο και όλη μέρα είναι στο Internet. Είτε απο το Iphone είτε σε εξόδους είτε στο Α2, που τον χάνεις που τον βρίσκεις Online είναι. Εχουν αλλάξει οι εποχές Σπύρο! χαχαχαχαχαχαχαχα! Πριν 20 χρόνια εμπαινες φαντάρος και δεν είχες ούτε τηλέφωνο να πάρεις. Και τώρα είσαι online ανα πάσα στιγμη! Για αυτό ρώτησα :)
αα ωραία, δεν το ήξερα. Εγώ που θα μπω στρατό του χρόνου ή σε λίγα χρόνια, ευκαιρία είναι. Αν και εγώ όταν θα μπω με ενδιαφέρει να κάνω τις ασκήσεις που πρέπει, να προετοιμαστώ και ας μένει το ίντερνετ για 6 ή 9 μήνες. :)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
GARAGE667

Δημοσίευση από GARAGE667 » 29 Δεκ 2010 00:12

Spyrostagas έγραψε:
GARAGE667 έγραψε:
Spyrostagas έγραψε:
αα ωραία, δεν το ήξερα. Εγώ που θα μπω στρατό του χρόνου ή σε λίγα χρόνια, ευκαιρία είναι. Αν και εγώ όταν θα μπω με ενδιαφέρει να κάνω τις ασκήσεις που πρέπει, να προετοιμαστώ και ας μένει το ίντερνετ για 6 ή 9 μήνες. :)
Καλά θα μπεις και θα δεις την γλύκα....χαχαχαχαχαχα....Αμαν και πως θα κάνεις για να είσαι λίγο στον πολιτισμό(βλέπε Internet).Οταν χάσεις λένε κάτι καταλαβαίνεις την αξία του...Εστω και αν αυτό λέγεται σερφάρισμα στο Internet.Εδώ διακοπές πήγα το καλοκαίρι και είχα λυσσάξει να μπω λιγουλάκι :D :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GARAGE667 την 09 Ιαν 2011 02:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 29 Δεκ 2010 00:30

Ειδικά εάν σου κάτσει να βαράς 28 υπηρεσίες το μήνα και να έχεις έξοδο κάθε 2η εβδομάδα :-) Ή να σε στείλουν κάπου που το κινητό να πιάνει σε 1-2 σημεία μέσα στο φυλάκιο και μόνο μία μπάρα.

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 29 Δεκ 2010 02:42

Χεχε, μην λέτε άλλα, μην με χτυπάτε... :)
τουλάχιστον αν δεν έχει ίντερνετ, να έχει κανένα μπιλιάρδο ή κανένα γήπεδο ποδοσφαίρου... ;)
άσε και εγώ το καλοκαίρι είχα λυσσάξει να μπω ίντερνετ, όταν έλειπα, αλλά κρατήθηκα. Η πλάκα ήταν ότι πήγαινα στο ίντερνετ καφέ για να μπω και να δω φίλους το καλοκαίρι, και τελικά κατέληγα να παίζω pro... :D
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
GARAGE667

Δημοσίευση από GARAGE667 » 30 Δεκ 2010 00:38

Spyrostagas έγραψε:Χεχε, μην λέτε άλλα, μην με χτυπάτε... :)
τουλάχιστον αν δεν έχει ίντερνετ, να έχει κανένα μπιλιάρδο ή κανένα γήπεδο ποδοσφαίρου... ;)
άσε και εγώ το καλοκαίρι είχα λυσσάξει να μπω ίντερνετ, όταν έλειπα, αλλά κρατήθηκα. Η πλάκα ήταν ότι πήγαινα στο ίντερνετ καφέ για να μπω και να δω φίλους το καλοκαίρι, και τελικά κατέληγα να παίζω pro... :D
Εγώ πέρα από την πλάκα αρχίζω και ανησυχώ με την πάρτη μου. Στην πρωινή μου δουλειά το Internet είναι κλειδωμένο οπότε αναγκαστικά απέχω μέχρι τις 6, που γυρίζω σπίτι.Αλλά μετα του δίνω και καταλαβαίνει...Μέχρι ότι ώρα νυστάξω...Μήπως να με δει κανάς γιατρός??????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GARAGE667 την 09 Ιαν 2011 02:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 30 Δεκ 2010 03:03

GARAGE667 έγραψε:
Spyrostagas έγραψε:Χεχε, μην λέτε άλλα, μην με χτυπάτε... :)
Εγώ πέρα από την πλάκα αρχίζω και ανησυχώ με την πάρτη μου. Στην πρωινή μου δουλειά το Internet είναι κλειδωμένο οπότε αναγκαστικά απέχω μέχρι τις 6, που γυρίζω σπίτι.Αλλά μετα του δίνω και καταλαβαίνει...Μέχρι ότι ώρα νυστάξω...Μήπως να με δει κανάς γιατρός??????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Μπαααααααααααααα.... :P :P
:)
Εικόνα

snik
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από snik » 08 Ιαν 2011 21:20

Χαχαχαα τι εγινε λειπει ο φανταρος και πιασαμε κουβεντα για στρατο :D;
Το template το εφτιαξα στο photoshop και το κοψιμο-ραψιμο εγινε με html και css.
Προς το παρον με εχουν παει στην 16 εμα στον εβρο, πολυ δυσκολα τα πραγματα εδω...ψαχνω να βρω κανενα γνωστο για να φυγω γιατι αν και απο υπηρεσιες μας παει σχετικα καλα ολα τα υπολοιπα ειναι χαλια. Ειμαστε συνεχεια στο τρεξιμο και οι φυλακες πεφτουν με το παραμικρο. Απο οσο μου ειπαν τα παιδια που ειναι εδω ειναι η χειροτερη μοναδα των τεθωρακισμενων. Ελπιζω να βρω καμια ακρη για μεταθεση γιατι δεν με βλεπω καθολου καλα εδω...

Y.Γ μακαρι να σας ειχα απαντησει με πιο ευχαριστα νεα :-?

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 09 Ιαν 2011 00:57

Τουλάχιστον σας πηγαίνει καλά από υπηρεσίες. Εκεί που ήμουν εγώ φαντάρος είχαμε 2 εξόδους το μήνα.

snik
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από snik » 09 Ιαν 2011 12:49

ναι προς το παρόν μας πάει καλά επειδή έχει κόσμο στο στρατόπεδο αλλα σε 1 μηνα περίπου που θα φύγουν οι οχτάμηνοι θα υπάρχει πρόβλημα και τότε θα είναι πραγματικά δύσκολα τα πράγματα, ελπίζω μέχρι τότε να έχω βρει κάποιον τρόπο για να φύγω!

Άβαταρ μέλους
GARAGE667

Δημοσίευση από GARAGE667 » 09 Ιαν 2011 13:55

snik έγραψε:ναι προς το παρόν μας πάει καλά επειδή έχει κόσμο στο στρατόπεδο αλλα σε 1 μηνα περίπου που θα φύγουν οι οχτάμηνοι θα υπάρχει πρόβλημα και τότε θα είναι πραγματικά δύσκολα τα πράγματα, ελπίζω μέχρι τότε να έχω βρει κάποιον τρόπο για να φύγω!
Κάνε υπομονή ρε φιλαράκι, θα περάσει και αυτό.Σε 1 μήνα θα φύγουν οι οχτάμηνοι αλλά θα μπει νέα σειρά, τους οποίους δεν κρατάνε πολύ στο κέντρο.2 εβδομάδες, ορκίζονται και μετά βουρ για μονάδες!Να κοιμάσαι όσο μπορείς περισσότερο!

Ο ύπνος μειώνει την θητεία! :D

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 09 Ιαν 2011 19:34

GARAGE667 έγραψε:
snik έγραψε:ναι προς το παρόν μας πάει καλά επειδή έχει κόσμο στο στρατόπεδο αλλα σε 1 μηνα περίπου που θα φύγουν οι οχτάμηνοι θα υπάρχει πρόβλημα και τότε θα είναι πραγματικά δύσκολα τα πράγματα, ελπίζω μέχρι τότε να έχω βρει κάποιον τρόπο για να φύγω!
Κάνε υπομονή ρε φιλαράκι, θα περάσει και αυτό.Σε 1 μήνα θα φύγουν οι οχτάμηνοι αλλά θα μπει νέα σειρά, τους οποίους δεν κρατάνε πολύ στο κέντρο.2 εβδομάδες, ορκίζονται και μετά βουρ για μονάδες!Να κοιμάσαι όσο μπορείς περισσότερο!

Ο ύπνος μειώνει την θητεία! :D
χεχε, ωραία συμβουλή, γιατί και εγώ θα πάω στρατό είτε τον Σεπτέμβρη είτε σε λίγα χρόνια... :D
Εικόνα

petsoukos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από petsoukos » 29 Μαρ 2011 04:21

Πολύ καλό... άντε και καλός πολίτης!

Υ.Γ. Μόνο το "He is serving the country or something like that" δεν μου άρεσε.. θα έπρεπε να είναι "Proudly serving his country" ;)

Άβαταρ μέλους
Tzirtzilini
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tzirtzilini » 29 Μαρ 2011 16:07

χαχαχα... ωραία σελίδα. αλλά γιατί ο φανταράκος είναι λυπημένος? απορώ.... :) :)
Bazando: Τώρα αγοράζω, δε ξοδεύω!
Ελάτε στο www.bazando.gr και κερδίστε επιστροφή μετρητών (cashback) στις online αγορές σας.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνώμες για Επαγγελματικές Σελίδες... (prive)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης