Ψάχνω δουλειά για πρακτική άσκηση και οικονομική απεξάρτηση

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Zizo
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ψάχνω δουλειά για πρακτική άσκηση και οικονομική απεξάρτηση

Δημοσίευση από Zizo » 04 Οκτ 2009 22:27

Γεια σας,
Ψάχνω δουλειά για πρωινή ώρα από τυπογραφείο/φωτογραφείο μέχρι και ίντερνετ καφέ.
Κυρίως για γραφικά και κάμερες καθώς θέλω εμπειρία πάνω στο είδος που σπουδάζω το οποίο είδος είναι 3D animation και σχέδιο/γραφιστική.

Μένω στην δυτική Θεσσαλονίκη και είμαι τελειόφοιτος από ΕΠΑΛ με απολυτήριο και πτυχίο στην πληροφορική.

Έχω πολύ καλή γνώση σε Ηλεκτρονικούς Υπολογιστές, πτυχίο Lower Cambridge στα αγγλικά και ασχολούμαι με εικόνα και ήχο εδώ και πολλά χρόνια.

Επικοινωνία:
E-mail: zizocg AT gmail.com
ή
στείλτε μου προσωπικό μήνυμα στο profile μου εδώ στο forum.

Ζηζόπουλος Κώστας

Edit:
Γνωρίζω:
Adobe Photoshop CS4
Adobe Premiere Pro CS4
Adobe After Effects CS4
Adobe Encore CS4

Cinema 4D v11
3Ds Max 08 - (δουλεύω σύμφωνα του ότι γνωρίζω 3D από το Cinema 4D και και τα εφαρμόζω στο 3Ds Max επειδή έχω δει μαθήματα και γνωρίζω τα αντίστοιχα εργαλεία)
Vue 7

Adobe Audition

Επίσης μπορώ να βοηθήσω στο στήσιμο κάμερας / σκηνής + μπορώ να χρησιμοποιήσω την κάμερα καθώς πρόκειται να αγοράσω μια επαγγελματική στο μέλλον και έχω ψάξει πάνω στον τομέα.

Θα μπορούσα επίσης να δουλέψω 1 μήνα εθελοντικά για να μάθω καλύτερα την δουλειά που χρειάζεται δίπλα από κάποιον επαγγελματία και να έχω κάποια προ-υπηρεσία.

Edit:
Έκανα edit το email γιατί είναι το μόνο μέρος που το έχω κάνει ποστ και μου ήρθε το πρώτο spam... :-?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zizo την 05 Οκτ 2009 02:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
What you waiting for?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες