Συναυλία για την απομάκρυνση των πυλώνων

Γράψτε τις Ανακοινώσεις και τα Δελτία Τύπου σας και ενημερώστε μας για τις νέες υπηρεσίες σας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 10 Σεπ 2009 21:00

Συναυλία για την απομάκρυνση των πυλώνων. Η <<Επιτροπή για την απομάκρυνση των πυλώνων και των κεραιών κινητής τηλεφωνίας>> Αγίας Βαρβάρας, στα πλαίσια των δραστηριοτήτων της, διοργανώνει συναυλία στην πόλη μας τη Δευτέρα 28/09/2009 στην πλατεία Ελεούσας .

Με ανακοίνωση της η Επιτροπή υποστηρίζει:
Με βάση τις μετρήσεις της Πανεπιστημιακής ομάδας Μαργαρίτη που έγιναν στην πόλη μας, αποδείχτηκε ότι υπάρχουν υψηλότατα επίπεδα ηλεκτρομαγνητικής ακτινοβολίας. Παρουσιάστηκαν τιμές που από πολλούς επιστήμονες κρίνεται ότι έχουν επικίνδυνες επιδράσεις στα κύτταρα κυρίως των παιδιών. Με βάση αυτά δεν μπορεί να μένουμε άλλο απαθείς. Αποφασίσαμε τη διοργάνωση αυτής της συναυλίας όπου συμμετέχουν δημοτικοί σύμβουλοι διαφορετικών παρατάξεων, εκπαιδευτικοί και γονείς των σχολείων της πόλης μας, γιατροί, αθλητές, μέλη διοικήσεων μαζικών φορέων, τοπικές εφημερίδες κ.α.

Γνωρίζοντας την ευαισθησία σας σ αυτά τα ζητήματα, ζητάμε τη συμμετοχή σας με όποιο τρόπο εσείς κρίνετε σκόπιμο. Θα ήταν χρήσιμο για μας, να μας ενημερώνατε έγκαιρα για την παρουσία σας, για να μπορέσουμε να διαμορφώσουμε με τον καλύτερο τρόπο το πρόγραμμα της εκδήλωσης.

Με τις θερμότερες ευχαριστίες για την κατανόηση της σοβαρότητας του προβλήματος.

Εκ μέρους της Επιτροπής

Καβόγλης Παναγιώτης
δημοτικός σύμβουλος & δάσκαλος
του 4ου Δημ. Σχολείου Αγίας Βαρβάρας,

Τηλ. Επικοινωνίας 6974651375

Πηγή
Μηνιαία τοπική Εφημερίδα της Αγίας Βαρβάρας Προοδευτική

http://bno.gr/index.php?option=com_cont ... atest-news

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Pavel
Honorary Member

Δημοσίευση από Pavel » 11 Σεπ 2009 00:06

θέλω-κινητό-τηλέφωνο-αλλά-δεν-θέλω-κεραίες.

ρε-γιατί-δεν-έχω-σήμα-εδώ;
Εσύ είσαι τρελός.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις, Δελτία Τύπου (μη κερδοσκοπικά)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες