Παραλήρημα on-line του Marbury(NBA πλευμεικερ) στο Twitter!!

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Παραλήρημα on-line του Marbury(NBA πλευμεικερ) στο Twitter!!

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 29 Ιούλ 2009 13:23

Ο Αμερικανός πλέι μέικερ τοποθέτησε απέναντί του μία κάμερα και επί 24 ώρες βρισκόταν σε on-line σύνδεση με τον έξω κόσμο μέσω twitter κάνοντας αρκετά περίεργα πράγματα. Πρώτα από όλα επιδόθηκε σε μερικούς απίστευτους μονολόγους του στιλ «σκέφτεστε ότι είμαι τρελός. Ποτέ δεν έχω δει αυτήν την εικόνα του ανθρώπου της αλήθειας. Θέλουν να χρησιμοποιήσουν το παρελθόν μου εναντίον μου. Είμαι στην καλύτερη στιγμή μου, ο θεός είναι αγάπη».

To παραλήρημα είχε και συνέχεια αφού ο Marbury άσκησε κριτική στον προπονητή των Knicks Mike D’ Antoni, ζήτησε από κάποιον να πληρώσει 1 εκατομμύριο δολάρια για να αποκτήσει μία εκπομπή σαν και αυτή της Oprah στην τηλεόραση ενώ δεν δίστασε να δοκιμάσει on camera βαζελίνη! Πράγματα χωρίς συνοχή δηλαδή, που δεν μπορούν να εξηγηθούν με τη λογική.

Προς το τέλος, ο Marbrury έβαλε να ακούσει ένα τραγούδι του Kirk Franklin κατά τη διάρκεια του οποίου ξέσπασε σε ασταμάτητους λυγμούς! Υπολογίζεται ότι αυτό το δημόσιο ξεγύμνωμα, του οποίου τα κίνητρα παραμένουν άγνωστα, παρακολούθησαν εκατοντάδες χιλιάδες χρηστών του internet.
http://www.contra.gr/Basketball/USA/NBA/246047.html

:o :o :o :o

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες