Εκπαίδευση ActionScript 3.0

Εκπαιδευτικά θέματα σχετικά με την επιστήμη των υπολογιστών και γενικά θέματα γύρω από την εκπαίδευση.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Nookie

Δημοσίευση από Nookie » 16 Ιούλ 2009 16:56

Καλησπέρα σε όλους

ψάχνω για κάποιον εκπαιδευτή που να γνωρίζει πολύ καλά την ActionScript 3.0 έτσι ώστε να κάνω ιδιαίτερα μαθήματα μαζί του, πληρωμένα από τον εργοδότη μου.

Έψαξα αρκετά σε διάφορες σχολές αλλά το μόνο που μπορούν να μου μάθουν είναι τα βασικά στο flash και την actionscript. Εγώ όμως θέλω να προχωρήσω και σε πιο advanced επίπεδο.

Αν γνωρίζει κάποιος έναν τέτοιο εκπαιδευτή που να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις μου, παρακαλώ πολύ ας μου απαντήσει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 19 Ιούλ 2009 19:01

Nookie αν ανέφερες και σε ποια περιοχή είσαι ίσος να βοήθαγε. Ξέρω από πρώτο χέρι ότι υπάρχουν αρκετά άτομα στο forum με γνώσεις που καλύπτουν αυτά που ζητάς είναι οι περισσότεροι όμως λίγο ντροπαλοί :P
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Nookie

Δημοσίευση από Nookie » 19 Ιούλ 2009 19:21

χαχα!!! ντροπαλοί ε? ε δε δαγκώνω κιόλας :D

Εγώ μένω Περιστέρι αλλά δεν έχω πρόβλημα να πηγαίνω και στο χώρο του εκπαιδευτή αν δεν είναι πολύ μακριά βέβαια. Με βολεύει Περιστέρι και οι γύρω περιοχές, κέντρο και Φάληρο που είναι η δουλειά μου και οι γύρω περιοχές. Για απογευματινές ώρες κυρίως μετά τις 18:00.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ημερίδες, Σεμινάρια & Θέματα Εκπαίδευσης”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες