Φαντασιογραφία

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Mpouloukos

Φαντασιογραφία

Δημοσίευση από Mpouloukos » 12 Ιούλ 2009 03:50

Καλησπέρα,είμαι καινούργιο μέλος αλλά μιας και είδα το board αυτό είπα να βάλω και εγς την δική μου ιστοσελίδα,μιας και θέλω να ακούσω γνώμες για αυτήν.
Το domain είναι www.fantasiografia.info.Η ιστοσελίδα έχει να κάνει με το φανταστικό κατά βάση,όπως σκίτσα,κείμενα γραμμένα απο μέλη και διάφορα άλλα.
Όπως εύστοχα έχει γράψει ενας moderator μέσα σαν καλωσόρισμα:"...Η Φαντασιογραφία είναι ένα forum που αφορά κυρίως τον κόσμο του φανταστικού, αλλά όχι μόνο αυτόν. Εδώ μπορείτε να εκφράσετε τις ανησυχίες σας, τις προτιμήσεις σας και τα ενδιαφέροντα σας. Όρεξη να έχετε, δηλαδή, για συζήτηση..."
Ο τομέας είναι λίγο εξεζητημένος θα έλεγα(θα το δείτε και μόνοι σας),και δεν μαζεύει γενικότερα πολύ κόσμο,όχι ακόμα τουλάχιστον.

Η ιστοσελίδα είναι δική μου,δουλεύει κανονικά απο τις αρχές Φεβρουαρίου.Είναι ένα forum στημένο σε SMF.Το θέμα του το βρήκα έτοιμο στην ιστοσελίδα της προαναφερθείσας εταιρίας,custom είναι μόνο το banner που θα δείτε στο επάνω μέρος της. For the record,δεν είναι η πρώτη σελίδα που φτιάχνω αλλά είναι ερασιτεχνική.

Θα ήθελα λοιπόν απο εσάς αν είναι δυνατόν,να της ρίξετε μια ματιά και να μου πείτε την γνώμη σας.Ελπίζω να μην σας κούρασα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Άβαταρ μέλους
pom
Επικοινωνία:

Φαντασιογραφία

Δημοσίευση από pom » 06 Αύγ 2009 13:42

Αφού το μόνο που είναι custom είναι το μπανερι θα μιλήσουμε για το μπανερι λοιπόν..
Το αριστερό μέρος του μπανεριουσαν ιδεα δεν είναι άσχημο άλλα είναι πολύ σκούρο και χάνεται το δεξί είναι σε τελείως διαφορετικό στυλ και δεν δένει με το υπόλοιπο. Πρέπει να βρεις κάποιον με γνώσεις photoshop για να σου φτιάξει κάτι καλύτερο.
Όσο αναφορά το περιεχόμενο που για μένα είναι το σημαντικότερο σε μια σελίδα καλά τα πάτε για αρχή. Καλή επιτυχία

Άβαταρ μέλους
Andreas_O
Honorary Member
Επικοινωνία:

Φαντασιογραφία

Δημοσίευση από Andreas_O » 06 Αύγ 2009 15:24

Χαίρομαι -πάντως- που γίνεται χρήση SMF :)
Καλή τύχη!
;]

Άβαταρ μέλους
telas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Φαντασιογραφία

Δημοσίευση από telas » 06 Αύγ 2009 16:10

Andreas_O έγραψε:Χαίρομαι -πάντως- που γίνεται χρήση SMF :)
Καλή τύχη!
μπα μη το λες, το smf μου έχει βγάλει το λάδι.
Web Design - Δημιουργία Ιστοσελίδας - http://www.computerman.gr/
My Photography - http://www.tilaveridis.com/
Τεχνολογικά προιόντα - http://www.bigbox.gr/

Άβαταρ μέλους
Andreas_O
Honorary Member
Επικοινωνία:

Φαντασιογραφία

Δημοσίευση από Andreas_O » 06 Αύγ 2009 16:27

telas έγραψε:
Andreas_O έγραψε:Χαίρομαι -πάντως- που γίνεται χρήση SMF :)
Καλή τύχη!
μπα μη το λες, το smf μου έχει βγάλει το λάδι.
Το διετύπωσα λάθος :oops:
Εννούσα ότι μπράβο που γίνεται χρήση open source γιατι τον τελευταίο καιρό όλο και περισσότερα "σπασμένα" vBulletin powered forums εμφανίζονται :(
;]

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης