προβλημα με απεσταλμενα email yahoo

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
vonte_204

Δημοσίευση από vonte_204 » 14 Ιουν 2009 00:20

καλησπερα σε ολους
εχω ενα προβλημα πολυ περιεργο στα απεσταλμενα του yahoo εμφανιστηκαν ε μαιλ που δεν εχω στειλει ποτε μου τα στοιχεια που περιγραφονατι ειναι ολοιδια κ το username ακομα κ τα χαρακτηριστικα(ματια, μαλλια ,υψος).Μονο που δεν τα εχω στειλει εγω κ δεν μπορω να καταλαβω τι εχει γινει. Μηπως γνωριζει κανεις τι μπορει να εχει συμβει?

Άβαταρ μέλους
Hermeia
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Hermeia » 15 Ιουν 2009 22:13

πόσο "δυνατό" είναι το σύνθημάσου εκεί, και πότε το άλλεξες για τελευταία φορα ?
(ελπίζω να το άλλαξες σήμερα, κι ένα δυνατό σύνθημα δεν περιέχει τίποτα που να μοιαζει λέξη σε καμιά γλώσα και 1-2 αριθμούς, πχ. thotrs87
= τα αρχικά απο το The House Of The Rising Sun & η χρονιά που αγόρασα το δίσκο.. ακομα καλύτερα να ήταν αρχικά από ελληνικό τραγούδι, και φυσικά να έχει τουλάχιστο 6 χαρακτήρες..)

επισης όταν μπαίνουμε στο εμαιλ μας απο Info-cafe.. καλό είναι να τσεκάρουμε πρώτα την πολιτική του καταστήματος σχετικά με την κασέ... και φυσικά να μην ξεχνάμε ένα reset του υπολογιστή πριν τον εγκαταλείψουμε..
Hermeia the InfoSharer
Η Γνώση είναι Δύναμη
Εικόνα

vonte_204

Δημοσίευση από vonte_204 » 16 Ιουν 2009 18:21

απο τον Η/Υ του σπιτιου μπαινω παντα, τωρα οσο αφορα το ονομα δεν μου μοιαζει τοσο κοινοτυπο και συνηθισμενο. επισης να επισημανω οτι ο λογαριαμος ειναι καινουριος περιπου 1 μηνα και τα απεσταλμενα(τα οποια δεν ειναι δικα μου ξαναλεω) εχουν ημερομηνια 2006-2007. τι να πω...

Άβαταρ μέλους
Hermeia
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Hermeia » 21 Ιουν 2009 09:27

τότε ρωτάς τη Yahoo ..αν έχεις εξαντλήσει κάθε άλλη πιθανότητα (πχ. δεν είναι στο πρόγραμμά σου τα παλιά σου μηνυματα απο άλλο λογαριασμό στον υπολογιστή σου κλπ..)
Hermeia the InfoSharer
Η Γνώση είναι Δύναμη
Εικόνα

vonte_204

Δημοσίευση από vonte_204 » 21 Ιουν 2009 12:21

ok eyxaristw poly pantws

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες