www.sporofuta.gr

Σε αυτήν την περιοχή βάζουμε επαγγελματικές σελίδες που θέλουμε απόψεις, αλλά δεν θέλουμε να τις βλέπουν τα μη μέλη και οι μηχανές αναζήτησης.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από fafos » 19 Δεκ 2008 16:45

ti shmainei "anousies plhrofories"? den sou eipa na grapseis thn istoria ths zohs sou!! grapse merika pragmata gia kathe proion ksexorista... o kalyteros logos einai to google...

mhn mou milas gia antagonistes!! mouthymizeis enan typo sto xorio mou pou eixe mpouzouksidiko xoris oute 1 parea mesa kai estelne tous servitorous na doun ston antagonisth an eixe douleia kai molis tou elegan oti kai autos den eixe parea elege "oraia, kala pame"!!

mhn koitas ti kanoun oi alloi, esy koita ti tha kaneis gia na proothiseis thn douleia sou kai kaka ta psemata to 90% ton pelaton tha sou erthoun apo ton google o opoios den nomizo na se proothisei me to yliko pou vriskei sthn istoselida sou..

Esy evales edo na sou poume thn gnomh mas kai den to kanoume gia na to paiksoume eksypnoi oute gia na se pikaroume... an ypotimas thn gnomh kapoion anthropon pou einai h douleia tous auth h pou exoun perissotera xronia apo sena ston xoro tote ypotimas ton eauto sou..

Asxeto... sporofyta gia portokali ntomates exeis??

Άβαταρ μέλους
p_pan

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από p_pan » 19 Δεκ 2008 17:08

sorry tin portokali ntomata pou tin eides???????
Αγράματος...

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από fafos » 19 Δεκ 2008 17:12

p_pan έγραψε:sorry tin portokali ntomata pou tin eides???????
ti enoeis pou thn eida? se rotao an poulas tetoia sporofyta..

Άβαταρ μέλους
p_pan

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από p_pan » 19 Δεκ 2008 17:13

gia portokali ntomata proti fora akouo stin zoh mou
!!!!!!!!!!!!!! gine ligo poio sugkekrimenos
Αγράματος...

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από fafos » 19 Δεκ 2008 17:15

Yparxei portokali ntomata opos yparxei kai mov ntomata.. den einai proionta metalakshs alla poikilia ntomatas pou yparxei apo tote pou vghke kai h kanonikh ntomata... einai nosimotath kai vevea oikologikh.. mou efere filos apo thn Oukrania kai trellathika apo thn geush ths... psaxto ligo..

Άβαταρ μέλους
p_pan

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από p_pan » 19 Δεκ 2008 17:19

ok den to amfisbito.... alla h geusi exei na kanei me tin ana8reusi periostero! dld atomo pou agorase gia tin parti tou poikilia pou ego kaliergo gia prosopiki katanalosi oxi san sporofuto alla san kanoniko futo na paro karpo apo auto epidi kaname diaforetiki anatrofi sto futo eixan kai allh geusi! oso afora to xrona epidi h aderfi mou spoudazei texnologos trofimon na jereis kati! gia na ginei mia metalagmeni pikilia den apeti ergastirio kai den einai aparetito na einai epiblabis gia ton an8ropo! uparxoun kai fusiki tropi na "metalajeis" ena futo! eite ntomatia eite otidipote!
Αγράματος...

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από fafos » 19 Δεκ 2008 17:20

den gnorizo pos ginontai oi metalakseis alla an thes mporo na sou steilo sporous gia portokali ntomates na tis dokimaseis... :D

Άβαταρ μέλους
p_pan

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από p_pan » 19 Δεκ 2008 17:22

sou exo steilei pm.... min spamaroume to 8ema...
xaxa
xaxa
xaxa
Αγράματος...

Άβαταρ μέλους
p_pan

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από p_pan » 20 Δεκ 2008 14:55

Loipon tin jana allaja tin selida!!! to jero oti to exo parakanei alla meta apo sumboules tou fafos brika oti h selida htan polu adia! alla den mou die8ete kai xoro gia na pros8so plirofories! etsi jekinisa na ftiaxno mia kainourgia xoris kapoio skopo! basika katatixi mou bgike auto to sxedio kai telika mou arese kai to kratisa! perimeno gnomes!!!
Αγράματος...

Άβαταρ μέλους
p_pan

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από p_pan » 20 Δεκ 2008 16:04

to ekana giati mou aresei poio polu apo to na einai kolimeni epano!! den jero sto pc mou pou einai 1024*768 den dixnei kai toso asxima! sto pc tou uni pou einai 21' o8oni dixnei polu oraio pou den einai kolimeno epano!!!! tou ebala kai xristougeniatiko klima!!
Αγράματος...

Hik

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από Hik » 30 Δεκ 2008 20:48

Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που έχεις βάλει align right στο table; Σε 1024x768 φαίνεται μια χαρά αλλά σε μια wide οθόνη με μεγάλη ανάλυση (π.χ. 1920x1200) φαίνεται ένα τεράστιο κενό στο αριστερό μέρος και το site στο δεξί μισό της οθόνης.

Άβαταρ μέλους
p_pan

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από p_pan » 13 Ιαν 2009 20:47

δεν ξέρω γιατί αλλα με έχει πιάσει μια φρίκη... κοιτάω την σελίδα και ενώ μου αρέσει ταυτόχρονα υπάρχει κάτι που με χαλάει αλλα δεν μπορώ να βρω τι...

παρακαλώ πείτε μια γνώμη...
sorry για το νέο post αλλα έχω τρελαθεί..
Αγράματος...

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από fiskilis » 13 Ιαν 2009 21:00

Καθηστε παρακαλω στην πολυθρονα χαλαρωστε και πειτε μας για την παιδικη σας ηλικια !!!

Ψυχαναλυση λοιπον για να βρουμε τι φταιει !!!!

Άβαταρ μέλους
p_pan

www.sporofuta.gr

Δημοσίευση από p_pan » 13 Ιαν 2009 21:29

λοιπόν.... φταίει που δεν ξέρω τι θέλω... ενώ στην αρχή μου αρέσει και λέω μπράβο αγόρι μου την έκανες πάλι την δημιουργία σου μετά λέω... aaa κάτι τις λείπει κάτι δεν μου αρέσει... και καταλήγω πάντα να την αλλάζω στο τέλος..
Αγράματος...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνώμες για Επαγγελματικές Σελίδες... (prive)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης