Μωρουδιακές καταστάσεις

Σε αυτήν την περιοχή βάζουμε επαγγελματικές σελίδες που θέλουμε απόψεις, αλλά δεν θέλουμε να τις βλέπουν τα μη μέλη και οι μηχανές αναζήτησης.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από KGP » 03 Νοέμ 2008 18:16

cdhyper έγραψε: Η επαγγελματική μου υπόσταση δεν εξαρτάται από το freestuff. .... Δεν στηρίζομαι στις δημόσιες σχέσεις μου αλλά στο portfolio. Εδώ ποστάρω τις δουλειές μου καθαρά από μακρόχρονη συνήθεια και επειδή πιστεύω ότι θα βοηθήσουν την κοινότητα αλλά και εμένα.

Oi dimosies scheseis sou toulachiston edo - den ksero gia tin fisiki sou zoi- den pairnoun tin kaliteri tous fasi, ara den tha mporousan ek ton pragmaton na voithisoun tin epaggelmatiki sou ipostasi.
Tora sxetika me ton logo gia ton opoio deichneis tis douleies sou edo, mallon apo elleipsi epaggelmatikis autopepithisis, afou stin ousia zitas dorean voitheia , epivevaiosi kai ''mathimata'' apo ta ipoloipa meli.I "dorea" omos auti pros esena meta xreonetai apo sena pros tous pelates sou.
Ahhh! kai otan oi apantiseis den sou einai arestes , tote tis theoreis kakoproaireti kritiki kai eironevesai.

cdhyper έγραψε: Τώρα αποφάσισες να μου δώσεις μια επιχειρηματική συμβουλή τζάμπα. Ευχαριστώ θερμότατα που αφήνεις να διαφανεί μια πνοή ότι είσαι κάπου σε κάποιον τομέα expert που κανείς μας δεν καταλαβαίνει πού ακριβώς. Και πάντα μιλάω για την εικόνα σου στο forum, δεν ξέρω τι κάνεις στη φυσική σου ζωή.

theoreis oti tetoia scholia se timoun os epaggelmatia ?

Kai schetika me to an auta pou grafo einai kena periechomenou, den ftaio ego an den mporeis na katalaveis ''between the lines''. An ksanadiavaseis prosektika kai choris prokatalipsi osa grafo tha vreis chrisimes simvoules gia tora kai gia to mellon, tis opoies den sou tis chreono kai sou epitrepo na tis chrhsimopoiiseis kai gia epaggelmatikous logous.
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από KGP » 03 Νοέμ 2008 18:17

cdhyper έγραψε:Εγώ θα προτιμούσα ένα νεογέννητο παϊδάκι :)
"Kalivia" oneireuese?
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)

Άβαταρ μέλους
usercd80
Literature Moderator

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από usercd80 » 03 Νοέμ 2008 18:27

mallon apo elleipsi epaggelmatikis autopepithisis
Το μεγαλύτερο πρόβλημα του πολιτισμού μας είναι ότι οι ανόητοι είναι γεμάτη αυτοποπεποίθηση και οι έξυπνοι γεμάτοι αμφιβολίες.

Το ίδιο θα έλεγα και για τους επαγγελματίες και τους ανεπάγγελτους.

Αν ήσουν ουσιαστικός στις παρατηρήσεις σου και εκτός από το να δείχνεις ότι ξέρεις κάποια πράγματα τα ήξερες κιόλας, θα ήμουν πολύ πιο δεκτικός στα σχόλιά σου όπως είμαι και σε όλα τα υπόλοιπα μέλη. Τα "between the lines" και τα υπονοούμενα στα οποία αρέσκεσαι είναι φερετζές της άγνοιάς σου.

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από id12586 » 03 Νοέμ 2008 18:29

Δεν λέω πλάκα έχει, αλλά να προτείνω msn ? ;)
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από KGP » 03 Νοέμ 2008 18:48

cdhyper έγραψε:
mallon apo elleipsi epaggelmatikis autopepithisis
Το μεγαλύτερο πρόβλημα του πολιτισμού μας είναι ότι οι ανόητοι είναι γεμάτη αυτοποπεποίθηση και οι έξυπνοι γεμάτοι αμφιβολίες .
Το ίδιο θα έλεγα και για τους επαγγελματίες και τους ανεπάγγελτους.
(Epeidi profanos edo me apokaleses anoito, den fantazomai to "οι έξυπνοι γεμάτοι αμφιβολίες" na anaferetai se mena, tha mporouses na mou eksigiseis tin teleutaia sou protasi? Den vgazei noima , eidika an to sischetiseis me tin parapano protasi)
Αν ήσουν ουσιαστικός στις παρατηρήσεις σου και εκτός από το να δείχνεις ότι ξέρεις κάποια πράγματα τα ήξερες κιόλας, θα ήμουν πολύ πιο δεκτικός στα σχόλιά σου όπως είμαι και σε όλα τα υπόλοιπα μέλη. Τα "between the lines" και τα υπονοούμενα στα οποία αρέσκεσαι είναι φερετζές της άγνοιάς σου.
Ma eisai apisteftos !!! sinechizeis kai epimeneis tin trofi pou sou prosferoun na tin apaiteis kai masimeni.

Ps
Το μεγαλύτερο πρόβλημα του πολιτισμού μας είναι ότι οι ανόητοι είναι γεμάτη αυτοποπεποίθηση και οι έξυπνοι γεμάτοι αμφιβολίες .

Άβαταρ μέλους
usercd80
Literature Moderator

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από usercd80 » 03 Νοέμ 2008 18:56

Την τρίχα από τα ωά που θα κουρέψεις κράτα τη για πουλόβερ γιατί έπιασαν τα κρύα.

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από Figaro » 03 Νοέμ 2008 19:03

Emena m'arese pantws...

Dwse ligo "zwh" sti deksia plevra sta keimena.. kai footer me ligo xroma.

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από KGP » 03 Νοέμ 2008 19:06

cdhyper έγραψε:Την τρίχα από τα ωά που θα κουρέψεις κράτα τη για πουλόβερ γιατί έπιασαν τα κρύα.
filtate epistimona kai epaggelmatia...
sinechizeis na kaneis pragmata ta opia den se timoun kai gia na se prostateuso.....stamatao edo...

kalo sou vradi....

(Ps gia tous ipolipous pou parakolouthoun to ...show teliose.... eksodos 5euro -logo krisis...-)

Άβαταρ μέλους
usercd80
Literature Moderator

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από usercd80 » 03 Νοέμ 2008 19:15

Figaro έγραψε:Emena m'arese pantws...

Dwse ligo "zwh" sti deksia plevra sta keimena.. kai footer me ligo xroma.
Thanks.
Είχα σχεδόν ξεχάσει ότι είχα ποστάρει site εδώ :)

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 06 Νοέμ 2008 18:16

Sorry Ρε παιδια που επεμβαινω σε αυτή την τόσο ενδιαφέρουσα συζήτησή σας, αλλα να πω κι εγω δυο πραμματάκια θελω.( Οχι πως εχει και βαρύτητα ο δικος μου λογος.....)
Tora sxetika me ton logo gia ton opoio deichneis tis douleies sou edo, mallon apo elleipsi epaggelmatikis autopepithisis,, mallon apo elleipsi epaggelmatikis autopepithisis, afou stin ousia zitas dorean voitheia
Μισο λεπτακι. Το να ζητάει ενας επαγγελματίας βοηθεια το θεωρούμε κακο?
Γιατι ρε KGB? τι εχει η δωρεαν βοήθεια? Ειναι κατι υποτιμητικό για εναν επαγγελματία?
cdhyper ανέφερε:
Τώρα αποφάσισες να μου δώσεις μια επιχειρηματική συμβουλή τζάμπα. Ευχαριστώ θερμότατα που αφήνεις να διαφανεί μια πνοή ότι είσαι κάπου σε κάποιον τομέα expert που κανείς μας δεν καταλαβαίνει πού ακριβώς. Και πάντα μιλάω για την εικόνα σου στο forum, δεν ξέρω τι κάνεις στη φυσική σου ζωή.

theoreis oti tetoia scholia se timoun os epaggelmatia ?
Εγω απο την άλη, δεν θεωρώ ότι ενας επαγγελματίας που του κανουν τετοια σχόλια, θα κατσει να κανει σχόλια στα σχόλια.
:-?
An ksanadiavaseis prosektika kai choris prokatalipsi osa grafo tha vreis chrisimes simvoules gia tora kai gia to mellon, tis opoies den sou tis chreono kai sou epitrepo na tis chrhsimopoiiseis kai gia epaggelmatikous logous.
Αν κατάλαβα καλα, πιο πανω επικρίνεις το ότι ζηταει βοήθεια/γνωμες/απόψεις.
Αλλα εσυ δεν εχεις πρόβλημα να τις δώσεις.
Καταλαβαίνω κάτι λάθος?
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
Alice_Cooper
Επικοινωνία:

Μωρουδιακές καταστάσεις

Δημοσίευση από Alice_Cooper » 07 Νοέμ 2008 01:36

tora evales ksilarakia, koutsouro kai fysas ta karvouna h mou fenete???
elpizo na mhn fisikses arketa :p

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνώμες για Επαγγελματικές Σελίδες... (prive)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες