το πρωτο μου σαιτ

Σε αυτήν την περιοχή βάζουμε επαγγελματικές σελίδες που θέλουμε απόψεις, αλλά δεν θέλουμε να τις βλέπουν τα μη μέλη και οι μηχανές αναζήτησης.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
fefos

το πρωτο μου σαιτ

Δημοσίευση από fefos » 13 Μάιος 2008 21:34

Πρώτα η δικαιολογίες, 1) συγνώμη που δεν ήμουν παρόν τόσο καιρό μου λείψατε
2) δεν είχα σύνδεση λόγω αναβάθμισης του εδώ ΟΤΕ
3) ήμουν πολύ πνιγμένος με τη πρωτεύον δουλειά μου
4) μου τρώνε πολύ χρόνο τα παιδιά μου
5) κτλ. Εν ολίγης αυτά
Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ που χάρη σε εσάς έμαθα έμαθα και μαθαίνω και θέλω να συνεχίσω να μαθαίνω.
Τώρα στο θέμα μας θα ήθελα να επισκεφτείτε το www.fisilanis.gr είναι η πρώτη μου δουλειά με ενδιαφέρουν περισσότερο τα αρνητικά σχόλια.
Θα είμαι επί ποδος για να δικαιολογούμε.
be well
lΕικόνα

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

το πρωτο μου σαιτ

Δημοσίευση από fafos » 13 Μάιος 2008 23:55

Paroligo synonomate, exeis ena sovaro lathos sto site sou... o googlis pera apo thn arxikh sou selida den prokeitai na proxorhsei poio mesa logo tou oti exeis to menu sou se flash.. mporeis na valeis ena menu me aplh html sto telos ton selidon sou gia na doseis ligo dromo ston filo mas ton googli..

epishs dose titloys stis selides sou..

kata ta alla einai poly ftoxo se periexomeno (p.x. h diamonh den me vohthise na katalavo pou tha meino an pao se auto to ksenodoxeio)

epishs to geniko design den me enthousiase eno tha to protimousa kai diglosso (ektos an den endiaferese gia allodapous pelates :D )

auta ta oliga apo eme...

fefos

το πρωτο μου σαιτ

Δημοσίευση από fefos » 14 Μάιος 2008 18:34

Φίλε μου fafo ευχαριστώ που την είδες και την σχολιάζεις.!!!!!
1) έχεις δίκιο δεν σκέφτηκα και πολύ τον γουγλι θα γίνει άμεσα η διόρθωση του μενού με html στο τέλος. 2) τίτλους τους είδα και εγώ μετά είναι προς επισκευή. 3) δυστυχώς δεν έχω πολύ υλικό να δουλέψω ακόμα το ψάχνουν οι πελάτες παρολ’αυτά θέλουν να ανέβη γρήγορα. 4) μετάφραση γίνετε και επεξεργάζεται για μάλλον 4 γλώσσες, όμως ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΛΙΚΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ.
Θέλω κι αλλά από εσάς please.
be well
lΕικόνα

Άβαταρ μέλους
Nektarios333
Επικοινωνία:

το πρωτο μου σαιτ

Δημοσίευση από Nektarios333 » 14 Μάιος 2008 20:02

Συμπαθητική προσπάθεια θα προτιμούσα λίγο πιο μοντέρνο τρόπο
στησίματος και πιο ζωντανά χρώματα επίσης, θα σου έλεγα να αφαιρέσεις το flash menu γενικά θα σου πρότεινα να το σχεδιάσεις πάλη αφού έχεις χρόνο,αυτό που χρειάζεται κατά την γνώμη είναι ένα μενού στα αριστερά όπως βλέπεις την σελίδα σου και φωτογραφίες πιο τακτοποιημένες.Πάντως καλή προσπάθεια για αρχή σου εύχομαι καλή συνέχειά στην προσπαθεια σου.
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνώμες για Επαγγελματικές Σελίδες... (prive)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες