Κρητικη για το advancedbet.com

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
drstein

Δημοσίευση από drstein » 19 Οκτ 2011 13:33

Καλησπέρα.

Πριν 2-3 μήνες αποφάσισα να δημιουργήσω ένα site από την αρχή γράφοντας τα πάντα σε έναν απλό editor (καλά σχεδόν τα πάντα εκτός από το forum :p) . Ο λόγος που το έκανα αυτό ήτανε ότι για σχεδόν μία δεκαετία δεν είχα ασχοληθεί καθόλου με οτιδήποτε έχει να κάνει με την κατασκευή ιστοσελίδων και είχα ξεχάσει τα πάντα.

Η σελίδα είναι σε δοκιμαστική λειτουργία ακόμα (μεταξύ γνωστών και φίλων) καθώς έχει 3 πράγματα που γνωρίζω ότι πρέπει να αλλάξω:

1)Layout . Τα πάντα αυτή την στιγμή τα έχω κάνει μόνος μου αλλά δεν είμαι γραφίστας :p. Έχω ένα φίλο που θα μου κάνει την δουλειά τις επόμενες μέρες.

2)Κάποια iframe για πτώση αποδόσεων θα φύγουν.Απλά περιμένω την έγκριση των affiliate ώστε να πάρω στα χέρια μου τα xml όλων των εταιριών

3)Τα αυτοματοποιημένα προγνωστικά βρίσκονται ακόμα σε δοκιμαστική λειτουργία .Δεν ήμουνα ευχαριστημένος με την στατιστική οπότε τώρα δοκιμάζω με νευρωνικά δίκτυα .

Θα ήθελα λοιπόν τη γνώμη σας για τα εξής:

1) Ταχύτητα .
2) Αν είναι εύχρηστο .
3) Πιθανά bugs είτε στην εμφάνιση (όσο περισσότεροι το βλέπουν σε διαφορετικούς browsers τόσο το καλύτερο) είτε στον php κώδικα.Το να γράφεις τα πάντα στο χέρι έχει τα μειονεκτήματα του :p
4) Αν κάποιος χρησιμοποιεί τέτοιου είδους site τι παραπάνω θα περίμενε από αυτό.
5) Οτιδήποτε άλλο αρνητικό δείτε εκτός από τα 3 που ανέφερα στην αρχή και ήδη γνωρίζω

www.advancedbet.com

PS:Ο τίτλος είναι λάθος αλλά δεν με αφήνει να τον αλλάξω. Αυτά παθαίνει κανείς αν δεν βάζει τόνους και χρησιμοποιεί το word για αυτό το σκοπό!

Mototechnic

Δημοσίευση από Mototechnic » 20 Νοέμ 2011 07:25

To banner κρύβει τα submenus... Κατά τα άλλα, ωραίο και ευανάγνωστο... Διέγραψε το forum, δυστυχώς μας φάγανε τα social media...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες