Πως μπορω να κανω: Επαλήθευση δοκιμαστικής κατάθεσης από την Google Adsense ;

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
George97

Πως μπορω να κανω: Επαλήθευση δοκιμαστικής κατάθεσης από την Google Adsense ;

Δημοσίευση από George97 » 19 Αύγ 2019 19:00

Καλησπερα σας!
Αντιμετωπιζω ενα προβλημα σχετικα με τις πληρωμενες απο το Google AdSense περιπου εδω και ενα δυο χρονια που εχω το λογαριαμο. Μου βγαζει σηνεχως με κοκκινο χρωμα "Δεν ολοκληρώσατε τη διαδικασία επαλήθευσης για Τραπεζικό λογαριασμό" με ενα κουμπι για επαληθευση. Παταω το κουμπι επαληθευσης και μου βγαζει αυτο το μηνυμα "Για να επαληθεύσετε αυτόν τον τραπεζικό λογαριασμό, θα πρέπει να επικοινωνήσετε με το τμήμα υποστήριξης. Εναλλακτικά, μπορείτε να καταργήσετε αυτόν τον λογαριασμό και να τον προσθέσετε ξανά για να επανεκκινήσετε τη διαδικασία επαλήθευσης." χωρις να γινεται τιποτα και μου βγαζει με συνδεσμο το "τμημα υποστηριξης" και εαν πατησω πανω μου βγαζει αυτη τη σελιδα " https://support.google.com/adsense/cont ... authuser=0 " χωρις πληροφοριες μεσα στη σελιδα. Να σημειωσω οτι εχω κανει μια φορα την διαδικασεια καταργησης του λογαριασμου μου αλλα συνεχεισε με τα ιδια προβληματα.
Εχω αρκετο υπολλοιπο μεσα απο στο λογαριασμο 1 με 2 χρονια τωρα αλλα δεν μπορω να κανω την πληρωμη(μεταφωρα στον τραπεζικο λογαριαμο μου.)
Τα στοιχεια μου τα εχω κοιταξει πολλες φορες και ειναι ολα σωστα.

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες